Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátom csókolózás közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csókolózás közben fogdos. Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Sejtésem van, de alapjáraton nem mutatja magát perverznek. Nagyon kedves és figyelmes emberről van szó. Egyáltalán nem pofátlan módon csinálja amit csinál de mikor csókolózunk a mellemet fogdossa és amikor megkérdeztem tőle ezt miért csinálja azt mondta azért mert cuki. Nem esik rosszul, nem zavar de nem tudom miért csinálja és mi ezzel a célja (1 hónapja vagyunk együtt)

dec. 28. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexuálisan túlfűtött állapotban van. Más oka elméletben sem lehet egy ilyen helyzetben. Csak ezt nem szokás így expliciten közölni.
dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Hat biztos szereti a cicid azert fogdosnes simogat ez nem perverz szerintem 😊
dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez hogy miért csinálja? Inkább az a kérdés hogy miért ne csinálná?
dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Senior Séf ***** válasza:
83%
Egyrészt azért, mert a női mell kedvelt játékszere a férfiaknak. Másrészt pedig azért, mert a női mell egyúttal erogén zóna is, és a fiú abban reménykedik, hogy annyira felizgulsz, hogy többet is engedsz.
dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"alapjáraton nem tűnik perverznek"... kamasz fiú, csókolóztok, megkíván, nyilván hozzád fog nyúlni. Ha zavar, szólj neki.
dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet, csak az én barátom a fenekemet fogdossa. Engem sem zavar, de egyébként teljesen normális.
dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jó dolog ez.
dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Justinianus ***** válasza:
91%
Ha jó alakul a kapcsolat, akkor később csókolózás közben meg is fog d.ni...
dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő a barátod.
dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
87%

Ami azt illeti meg nem vagy felkèszülve egy kapcsolatra.

Csókolózás közben (otthon, nem utcán) természetes dolog, hogy a fiù gyengèden markolássza a lány melleit, vagy a fenekèt.


Amikor egyszer szeretkezèsre kerül a sor, azért inkább tisztázd a sráccal, hogy hova akar élvezni a barátod, nehogy azon is meglepődj, hogy egyáltalán spermát spriccel ki a pèniszèből. 😉

dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!