Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha meg akar csókolni, de én még nem állok készen rá? 14L/15F

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztunk, és miközben megölelt, éreztem, hogy meg akar csókolni. Én még soha nem csókolóztam. Mit csináljak?

2017. júl. 7. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Szaladj el sírva, majd utánad jön és megkérdezi mi a baj, és itt jösz te és mondod, hogy nem állsz készen.
2017. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 10 másodperces rendes csók alatt akár 80 millió baktériumot is kicseréltek egymás között. De nem kell tőle megijedned :D


Komolyra fordítva... Mond meg neki, hogy neked ez még sok, és nem állsz rá készen. Majd eljön az ideje, mindenkinél változó. Van aki megadja magát ilyen téren (jobb esetben csak ilyen téren), van akinek kell hozzá bizalom, 4-5-10 randi is...

2017. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem rég óta ismered akkor végképp ne csókold meg már az első találkozáskor. Ha ismered és eltudsz vele beszélgetni akkor mond meg neki, hogy te úgy érzed,hogy még nem állsz készen rá.
2017. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Sz@rd le o se tud csokolozni csak nagyon probalkozik. XD
2017. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!