Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek ha a kiszemte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek ha a kiszemtem folyton társaságba van?

Figyelt kérdés

jan. 5. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Irj ra
jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Online, vagy közeledj valami mondvacsinált okkal.
jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy társaságban van, lehet konkrétan tőle kérdezni, vele kommunikálni, rá mosolyogni, őt nézni. Többször, mint a többiekkel/többieket. Ha érdekled, le fog esni neki.
jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan, hogy valaki 0-24-ben társaságban van. Ez csak egy kifogás, amivel magadat nyugtatod, hogy addig se kell odamenni hozzá. De nem is ez a lényeg, előttem jól írták, írj rá a neten.
jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Aztán megesznek ha odamész hozzá mikor társaságban van? De szerintem engedd is el, ha ő társasági ember, te meg ennyire kerülöd a társaságot akkor valszeg úgy se illetek össze.
jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem várd meg amíg nincs társaságban és próbálj meg akkor beszélni vele vagy írj neki
jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Online: Jelöld be, és kezdjetek el beszélgetni.

Ha nem jön be legyél kicsit trükkösebb: valamelyik képéről tegyél egy !kijelentést!, ami felkeltheti az érdeklődését. (Pl. ha van olyan képe, ahol víz van mögötte mondhatod, hogy "látom te se szeretsz vizes lenni" (tudom nem a legjobb példa, de kép nélkül nehéz...))


Élőben: Nyugodtan menj oda hozzájuk, és beszélgess velük. Itt arra figyelj, hogy ne csak a kiszemelteddel beszélgess, hanem a többiekkel is.

jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

A nők rettenetesen fura lények. Megpróbálok segítenini hogy megértsd.

Annó hidd el keszegebb voltam mint te. Nekem se ment a csajozás! "De mikor nem foglalkoztam a nőzéssel csak éltem. ,azaz nem görcsöltem rá hogy mért nincs nőm,, olyan dolgok történtek velem amin magam is meglepődtem!

A szebbnél szebb nők kezdtek ki velem. Pedig csak beszélgettem velük unalmamban és , semmi hátsó szándékom nem volt feléük.

Egy tipp.. Ha nincs normális nő a környékeden menj arrébb egy várost vagy falut.Ott a új lappal kezdhetsz azt látják benned aki vagy ,csak ne baszd el!

jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!