Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nem járok társaságba?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem szeretem az embereket, suliban nagyon beszédes vagyok, vidám, bolond, viszont sulin kívül nem nagyon vannak barátaim, egy van, de ő koleszos meg messze lakik, de nem is nagyon érzek kényszert, hogy kimozduljak itthonról. A suliban nincs olyan, akit meglátok, és elkap az az úristen érzés. Gyakran járok könyvtárba, de ott csak a könyvekkel foglalkozok, meg nem is mernék kezdeményezni.

Az internetes társkeresés eddig nagyon nem vált be, jobban szeretem, ha valaki fizikálisan is velem van.

Nem tudom, mit kellene tennem. Nem járok bulikba (kétszer, ha voltam eddig), nem érzek rá késztetést, máshol, utcán, egyéb helyeken számomra fura leszólítani valakit. Mondjuk ha őrült hangulatomban vagyok, akkor sok mindenre képes vagyok. :D Tehát nem vagyok visszahúzódó, csak általában félek az idegen emberektől, de elég ellentétes vagyok, szóval nem igazán tudom, hogy mikor mire hogy reagálok, mit teszek meg.

Sajnálom, kicsit elkalandoztam. :D

Nem tudom, van-e megoldás, rengetegszer próbálkoztam már. Kicsit mániákus vagyok, úgyhogy lehet jobb is, ha nincs senkim. De önző vagyok. 17/L



2017. máj. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Varsz es imadkozol hogy egyszer betoppan valami veletlen esemeny utan egy fiu az eletedbe. Amugy sokan rad fognak itt irni szerintem de vigyazz mert ha meg talalsz is valakit, a tavkapcsolatoknak sosincs jo vege.
2017. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Menj el inni aztan csapodj egy tarsasaghoz hozza ( reszegen +1 felse fog nekil tuni)
2017. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nyilvános helyen megtudnál lepni egy-két srácot, ha te szólítod meg őket:D Velem még egyszer sem fordult elő, de meglenne a varázsa ennek a szokatlan helyzetnek, hogy a lány jön oda nyilvános helyen megszólítani. Lehetne ebben potenciál.

Ahogy a netes ismerkedéstől sem kell kimondottan elzárkózni (hozzáteszem én sem voltam/vagyok érte oda, mégis egy 3 éves kapcsolatot köszönhetek egy itteni ismerettségnek:DD).

Remélem találsz valakit, aki illik hozzád:D

2017. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is hasonlóan kétségbe ejtő helyzetben vagyok.

Bár én nem ítélem el az internetes társalgást bár egy idő után már természetes hogy az üzeneteknél többet szeretne valaki.Talán próbálj valamilyen rendezvényeken ismerkedni vagy ha van kedvenc helyed ilyesmik.Bár mint írtam én sem vagyok Jób helyzetben ezért nem is tudóm a tökéletes megoldást.

2017. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha mész éppen valamerre, nézelődj, biztos lesznek szimpatikus teremtések. Ha valaki megtetszik neked pl. tömegközlekedésen (de egyébként bárhol), nem kell neked kezdeményezni, de ha látod hogy ő is felfigyelt rád, akkor adj a srácnak valami jelet, hogy örülnél ha elhívna randizni (persze nem kell csapkodni mint egy fóka, elég ha rámosolyogsz :D ) Így is valószínüleg nem az 1. nem a 3. és nem is az 5. srác fog leszólítani, de egyszer biztos lesz valaki, aki veszi a bátorságot. De ha elmész 1 buliba, ott lesz elég srác aki próbálkozni fog. Ott a hátrány hogy 10-ből 9 eléggé részeg lesz és a világáról se fog tudni de ott is lesz biztosan 1 normális. (Tudom nem nagyon jársz buliba, de lányoknak bőven elég 1-be elmenni) (Pedig a bulik jók egyébként :D )
2017. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek.:)
2017. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Hiába mondja sok ember, hogy nagyvárosban sokkal könnyebb ismerkedni, Pesti vagyok, és szinte full egyedül.

Szoktam néha kimozdulni valahova a barátokkal, de ez az alaphelyzeten sokat nem változtat.

Tényleg tök jó lenne társasozni/kimenni valakivel pinpongozni/futni/akarmi, de látod, most sem azt csinálom.

Ezek a "bulik" nem nagyon tudom, hogy néznek ki, én is voltam már egy összejövetelen, ami csak fiataloknak szólt, de borzasztó volt, nekem nem jött be. Ismerkedős helynek volt kikiáltva, de gyakorlatilag aki egyedül volt, egyedül is ment haza. xD


A sulival ne foglalkozz. Főleg akkor, ha nem vagy ott népszerűbb, "menőbb", vagy régen esetleg nyomibb voltál (bocsi, magamból indulok ki, én az voltam).

Akkor van az a mondás, hogy a Saját hazájában senki sem lesz próféta.

(Ok, írtad is, hogy a suliban nem is tetszik senki)

Egyébként nem tudom... Mi az, ami érdekel?

Szoktál túrázni/pinpongozni/akármi?

Csak találsz a hobbiddal kapcsolatban valamit (mondjuk én még nem találtam xd)

17f

2017. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!