Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hirtelen hideg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen hideg?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel egy ideje beszélünk. nemrég megvolt az 1. randi is, nagyon jól ment, mondta hogy szeretne még talizni.

idáig csomót írt meg kérdezett, de egy napja nagyon semmilyeneket ír, alig érdeklődik.

ahhoz hogy megkérdezzem hogy van e vmi baj szerintem még korán van, nem akarom elijeszteni ha csak túlgondolom…..

van ok erre a férfiaknál vagy csak rosszra számítsak?

mit tegyek, hagyjam békén?? ne írjak?

tanácstalan vagyok…

19



jan. 8. 20:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem mlndd neki h talalkozzatok, és ha szeretne tőled valamit akkor szivesen fog menni
jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki ugyanúgy, de ne túl gyakran, csak moderánsan.
jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy újabb tali szervezés nem rossz ötlet. Látni fogod a reakcióját, ha örül neki akkor nyeregben vagy, ha vonakodik, akkor lehet inkább neked sem kellene annyira erőlködni és picit lazábbra venni vele a figurát.
febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!