Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túl korai vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval lehet hülyén fog hangzani ez az egész! :)

van egy nálam idősebb srác, (de fiatal) akivel egy ideje találkozgatunk. Elmegyünk enni, moziba, randizunk lényegében.

Egyik napra áthívott filmezni, persze mikor nincs otthon senki, gondolom hogy ez mit takar általában

én ilyesmit nem csináltam még, és nem akarom, hogy az legyen az egészből, hogy mielőtt komolyan kimondanánk hogy együtt vagyunk esetleg csak kihasználna, vagy utána ne akarjon semmi komolyat…

nemtudom!

ilyen helyzetben mit illik tenni? vagy mitévő legyek? én nem keresek komolytalan összejárogatást..



jan. 13. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?sok minden függ a kortól.esetleg kérdezd meg mik a tervei,egy jó kapcsolatban fontos az őszinteség .
jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én 18 ő 21!
jan. 13. 19:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy merj nemet mondani. Ha próbálkozik, de te nem akarod, mindenképp jelezd neki.
jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem átmehetsz filmezni csak tudj nemet mondani :)

Ha nem akarsz lefeküdni vele ne tedd meg :)

jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert nemet mondani. Ha ezen kiakad, akkor egyértelmű tudod hogy mi a célja...
jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki előre, hogy mit szeretnél és mit nem. Ha előre lefekteted, hogy szexelni nem szeretnél és emiatt lemondja, akkor biztos lehetsz benne, hogy ki akarr használni.
jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
92%

Ne menj át hozzá, miért is mennél? Nem a ku**vája vagy, hogy házhoz is menj.

Gondolom nem titok számodra sem, hogy nem filmezni akar.

Ha szeretne valamit te hívd át magadhoz, mutasd be az ősöknek, aztán menjetek be a szobába és tényleg csak legyetek el. Ha igazán fontos vagy neki, nem fog elmenekülni és megvár. Ha neki ez nem fér bele, akkor jobb is nélküle.

jan. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Miért, szex szempontjából mit számít, hogy ki van-e mondva, hogy együtt jártok, vagy nem? Ez olyan gyerekes!

Ha kimondod, hogy mi most járunk, akkor megnyugszom és alád fekszem? Vagy mi?

Attól még ugyanúgy offolhat másnaptól, mintha járás nélkül feküdnél le vele.

Ha le akar fektetni, úgyis behazudja, hogy többet akar, ha meg különösebben nem érdekled, csak kéznél vagy amíg nincs jobb, akkor meg akár offolni is fog egyből, ha nem mész fel "filmezni".

jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem akarsz "filmezni", mondd meg neki, hogy csak akkor mész fel, ha nem dugni akar és a nadrágod végig fent marad.

Cserébe köttök valami kompromisszumot, mondjuk lecumizod, vagy kivered neki kézzel, vagy végignézed, ahogy magának kiveri és mindenki boldog. Ő azért, mert nővel volt, amikor kiverte, te meg azért, mert nem kellett szexelned.

jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Van egy szép lánybarátom, aki 19 éves koráig egyik fiújával sem feküdt le, pedig szinte folyamatosan volt fiúja.
jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!