Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy barátom?

Figyelt kérdés
Van egy új lány az évfolyamon, év eleje óta eléggé összebarátkoztunk. Tényleg csak barátként tekinttem rá, de most elkezdem többet érezni iránta. Ma közös óránk volt, pont egymás mellett ültünk. Mondtam neki, hogy ki nem állhatom ezt a szerdai napot, erre ő azt válaszolta, hogy miért nem szeretem a szerdai napot, ha láthatom őt egy egész órát? Amúgy ez az egy közös óránk van egész héten. 17/f
jan. 24. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényegi kérdés lemaradt, véletlenül elküldtem, mielőtt beleírtam volna a kérdésbe: szerintetek van értelme elhívni valahova?
jan. 24. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi én szerintem igen.

Sétáljatok és üljetek be egy kávézóba,és néha próbálj hozzá érni véletlenül ha elhuza magát ne erőltesd,de ez még nem jelenti azt,hogy nem jönnél be neki!

Bókolj neki és flörtölj vele.

Gyorsan kell lepned mivel sokat tetoválázol akkor elveszted a lehetőséged.

jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is igen. Utólag megbánod, ha most nem lépsz.
jan. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy néha érjek hozzá véletlenül? Nem akarok tolakodónak tűnni. Amúgy holnapután tervezem neki elmondani, 3 közös haverral(2 lány, egy fiú) elmegyünk korcsolyázni. Szerintetek mit mondjak majd neki?
jan. 26. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát amikor sétáltok akkor érjen össze a vállatok

Ha mondjunk beszélgetek, érintsd meg egy röpke pillanatban kezét.

Rossz gondolat az,hogy nem akarok tolakodó lenni! Igenis valamennyi szinten tolakodónak kell lenni ahhoz hogy elérd a célod. Ne rögtön mond meg neki,hogy bejön neked mivel vissza fog utasítani.

Várj vele egy kicsit küldj jeleket, flörtöjj vele és ha őket pozitívan fogadja,akkor lépj és csókold meg.

jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!