Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gaz ha 2 honapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha 2 honapja szakitottam exemmel de mar szeretnek uj kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 evet voltunk együtt.
febr. 3. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
szerintem egy kicsit még élvezd a szingliséget. én is ugyanígy voltam, ahogy te, és végül jót tett, hogy nem jöttem össze még egy jó pár hónapig senkivel.
febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod. Csak nehogy az legyen majd belőle hogy miután már osszejott valaki ujjal akkor lépj ki belőle csak mert "még nem állsz készen".
febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha életed szerelmének tartottad, akkor gyorsan túlléptél rajta. Viszont ha a vége felé már rossz volt, akkor érhető a gyorsabb váltás.
febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
te érzed, 2 hónap szünetnek már elégnek kell lennie
febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez tőled függ. Ha úgy érzed készen állsz akkor hajrá
febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egy szakítás nem akkor kezdődik, amikor kimondatik. Már előbb megvan az érzelmi eltávolodás, vélhetően.
febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!