Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most velem van a baj? Jogosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj? Jogosan szakítottam meg a kapcsolatot, vagy nekem van igazam.

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, de leírom röviden.

Van egy fiú, nagyon tetszett nekem, ő az "ideálom", ha lehet ilyet mondani. Együtt is voltunk 3 hónapig, aztán a távolság miatt szakítottam vele. Lett egy új barátnője. Aztán szakítottak. Utána meglett a fiúnak a motorjogsija, ezért mi újra össze tudtunk jönni. Elméletileg. Már egy év kb ígérgette, hogy majd jön hozzám motorral, együtt leszünk, csak én kellek neki stb. Aztán szakított velem, mert nem volt neki jó, hogy keveset találkoztunk. Miközben ő tudott volna jönni bármikor, de sosem jött el végül motorral, csak akkor jött ha a szülei pont erre jártak és el tudott jönni velük. Szóval szakítottunk, most van egy barátnője, aki ráadásul terhes (nem balesetből, hanem felelőtlenségből) és ő is messze lakik tőle. Igaz közelebb mint én, de hozzá mégis elmegy motorral...

Ha mi beszélgetünk, akkor hatalmas vita lesz a vége, már fél éve ez van... Ezért pár napja teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. Nekem van igazam? Jól tettem? Jogosan?

16/L 16/F a barátnője is 16


2017. jún. 25. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, reggel van még :D
2017. jún. 25. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férgekkel a kapcsolatot minél előbb meg kell szakitani. És igen jogosan tetted.
2017. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad úgy neked adok igazat. Hisz ha megigéri hogy meglátogat,s nem teszi,viszont más lánnyal megteszi,akkor nem érdemes foglalkozni vele.
2017. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted! Egyébként is mi keresnivalód lenne két felelőtlen gyerek körében, akik életre hívtak egy harmadikat? A fiú választott, van barátnője, lesz gyereke, nincs joga arra, hogy beleszóljon az életedbe!

Örülj, hogy megszabadultál tőle!

2017. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor jól döntöttem:) csak azért bennem volt, hogy mi van ha... persze miután megtudtam, hogy terhes ez is megváltozott :D


#3 nehezen tudok elszakadni emberektől...:/

2017. jún. 25. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így alakult, gondolom nem örülnél ha most te lennél terhes...
2017. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 hát én annál azért felelősségteljesebb vagyok, velem ez nem történhetett volna meg:)

Köszi az eddigi válaszokat:))

2017. jún. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!