Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az nagyon gáz, ha nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha nemrég szakítottam egyik osztálytársammal (másfél év után), ez volt az első kapcsolatom, és most nagyon tetszik nekem külsőre egy másik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Megijedek magamtól, félek, nem akarok arra a sorsra jutni, hogy mindenkivel összejövök. De mit csináljak, ha most ő nagyon tetszik nekem? Eddig is tetszett nagyon. Már pár napja írogatunk is egymásnak.

Nem ítélnek el így a többiek?

Volt már más is hasonló helyzetben?

16L


2020. márc. 30. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik, azzal nem kell kapásból összejönni. Pont abban a korban vagy, hogy most aztán főleg bárki bejöhet, az agyad ilyenkor szünetel, a hormonok diktálnak. Viszont az agyadnak kell felül kerekedni. Nem a többiek miatt, hanem saját magad miatt tarts szünetet, találd meg önmagad. Ha rendbe jöttél és már az agyad irányít, akkor lehet fontolóra venni a következő kapcsolatot. Egyébként osztálytárssal nem jó ötlet kezdeni, főleg nem 2-vel egymás után.
2020. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel összejössz majd, normális, hogy újra tetszik valaki. Persze ha van pár rosszindulatú lány a környezetedben, akik pikkelnek rád, akkor erre is megvan az esély...


Amúgy mennyi az a nemrég?

2020. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 hete. De már régóta gondolkodtam rajta, hogy szakítok mert nagyon nem voltam már boldog vele. November óta próbálkoztam hátha megint minden szép lesz, de nem. Elhanyagolt, és nem volt örömöm a kapcsolatban.

És nem a másik fiú miatt szakítottam. Bár tetszett nekem egy ideje, de eszembe sen jutott az, hogy esetleg lehet belőle valami. Csak elkezdtünk beszélgetni és most lehet hogy alakul.

2020. márc. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!