Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol/hogyan lehet megismerni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan lehet megismerni fiúkat?

Figyelt kérdés

Mivel nem járok bulikban így kilőve. Légyszi írjátok le a tapasztalaitokat.

NEM KÉREK PRIVÁTOKAT!! és nem, nem szeretnék itt ismerkedni



márc. 3. 02:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell magyarázkodnod szerintem, mert a férfiak sosem fogjak megérteni, hogy mi nők egy egy ártatlan kérdés miatt hány kéretlen üzenetet kapunk random ismeretlenektől. Azért a mai világban már senki sem vakon szeret magáról megosztani dolgokat.
márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

#10


Nőként a feladatod megtanulni szelektálni. Attol hogy kapsz 10 farok ajánlatot, lehet a 11. a jovobeli ferjedtol jon, csak te inkább mindenkit elutasítasz, szelektálás helyett. Borzasztó és önsorsrontó hozzáállás. Aki nem tanul meg válogatni, arra egy életen át tartó párkapcsolati szenvedés vár

márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 dehát ez mindenhol így van/lesz. Fb-n, társkeresőn, itt, reddit-en, vagy bárhol. Ha szeretnél ismerkedni, ha nem akkor is fogsz kapni ilyen üzeneteket.


Ellenben ha ezeket figyelmen kívül hagyod, akkor lesz esélyük a normális férfiaknak is. Ha pedig teljesen kizárodna privátokat, akkor hiába küldünk el pl. társkeresőre, hisz ott is ugyanez lesz a helyzet.

márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomat itt ismertem meg gyakorin, már 2 éve jól megvagyunk
márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy máshol is kap, de ezen az oldalon, tisztelet a kivételnek, vannak azért itt jó ellenpéldák is, de sajnos javarészt olyan férfiak fordulnak meg, hogy jobb őket messziről elkerülni.
márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint férfi írom a tapasztalataimat, hogy felém, hogyan közeledtek a lányok, mind annó középiskolában, mind pedig online.


A suliban, a legtöbb esetben egyik lány osztálytársammal összebeszélve mutatatták be magukat és kezdtünk el beszélgetni. Szerintem ez egy jó módszer egyébként, ha suliba jársz és van aki bejön és közeledni szeretnél felé.


Az online tér viszont már más téma azt hiszem. Ismerkedtem itt is és társkereső oldalakon is, illetve volt, hogy csak random írtak rám facebookon. De a tapasztalataim ezeken a helyeken is jók voltak amikor a lányok kezdeményeztek.

Szerintem, ha látsz egy olyan embert aki bejön a képei és a profilja alapján, akkor nyugodtan ráírhatsz teljesen nyíltan és egyenesen, hogy színpatikusnak tűnik és szeretnél vele beszélgetni. Egy normális fiú vagy férfi sem fogja ezt elutasítani, ilyesmi miatt egyáltalán nem szabad aggódni!:)

Én is minden esetben visszaírtam. Szerintem a legtöbben biztosan így tesznek, főleg ha esetleg még aranyos is vagy! Akkor abszolút nincs mitől tartani.:)


S egyetértek pár előttem szólóval. Ha majd esetleg társkeresőkre adod a fejed, ott csak úgy röpködni fognak neked a random levelek. Nem árt rájuk felkészülni. Noha én magam sosem értem meg, hogy sok férfi miért idióta módon ír. Na mindegy.


Másik tanácsom egyébként az, hogyha van valamilyen hobbid akkor azzal kapcsolatban keress programokat vagy helyeket, ahol találkozhatsz olyan emberekkel akik szintén azt szeretik amit Te.


Ha pedig sokat utazol esetleg tömegközlekedéssel akkor tudom azt is ajánlani, hogy figyeld az embereket és ha valaki bejön külsőre, nyugodtan nézd, ha pedig Ő is néz mosolyogj, biccents, ilyesmik. Ha nem töketlen az adott pasi úgyis odamegy. Én is imádtam így odamenni valakihez. Szóval abszolút működik! :D

márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
54%
Bármilyen hihetetlen, de ha sétálsz az utcán és tetszik neked egy srác, nyugodtan odamehetsz hozzá. Személyesen így lehet ismerkedni, de itt is van nagyon sok srác aki jófej és minden jóval meg van áldva. Pl.: én!
márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Teljesen értelek, az a gond hogy manapság azok a helyek ahol sok embert meg lehet ismerni azok tele vannak olyan emberekkel akiket fixen nem akarsz megismerni. Nőként van egy olyan előnyöd, hogyha akarkivel kezdesz egy beszélgetést, majdnem biztos hogy kapsz választ ha már csak látásból tudja az illető hogy ki vagy
márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!