Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet az értelmesebb/normá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet az értelmesebb/normálisabb fiúkat megismerni?

Figyelt kérdés

Maximum 18 éves fiúkra gondoltam.


-akiknek nem a külsőségek számítanak

-akik nem bunkók, nem csak kihasználni akarják a lányt

-akikkel lehet normálisan beszélgetni

-aki figyelmes

-akivel lehet hülyéskedni is


Ez most lehet hülyén jön le, de nekem nincsenek igazából nagy elvárásaim. Amiket fentebb írtam az csak pár tulajdonság,ami eszembe jutott :D


Egyszerűen nem tudok a fiúkkal ismerkedni,mert mindegyiknek a külső számít... És hát a külsőmről inkabb ne is beszéljünk


Így esélytelen találnom valakit? Hol lehetne rendes fiúkkal ismerkedni?



2019. márc. 9. 16:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sulin kívül persze :D
2019. márc. 9. 16:34
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

A külső nem csak az adottságaidat jelenti, hanem azt is mennyire vagy igényes,higiénikus. Ezen javíthatsz.

A másik, hogy ha 18 éves fiúk kellenek neked, és iskolába jársz, akkor ne próbálj még az iskolán kívül ismerkedni, mert még a tojáshéj fenekeden. Ha a suliba találsz vaalkit, az oké, ha nem, akkor várj míg elmúltál 18.

2019. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akárhol. Szórakozóhelyeken is előfordul egy-kettő, bár ilyesmi helyekre inkább az ,,alja" fajták mennek. Próbálkozhatsz könyvtárban, esetleg tömegközlekedésen ha szemezik veled egy srác, valószínűleg itt is fogsz pár privátot kapni amikből szintén felbukkanhatnak értelmesebb egyének, internetes társkereső oldalakon nagyon ritkán de vannak fent olyan elkeseredett értelmes fiúk akik nem igen mernek élőben ismerkedni így ilyen helyekre menekülnek, vagy csak írhatsz nekem is 16/f
2019. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem irhatsz
2019. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ismerkedni bárhol lehet, ahol mindkét nem képviseltei magát. Arra viszont számíts, hogy legfeljebb a te szerényebb kinézetedhez hasonló külső adottságokkal bíró fiúk vetnek majd rád szemet. Ezért ne haragudj a férfinépre. Evolúciós okokból ők a "szemükkel lesznek szerelmesek".
2019. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Értelmes 18 év alatti?? :D


Amiket leírtál azok kizárják a 18 év alattiakat. Kb mintha a nullát keresnéd egy olyan halmazban ami nem tartalmaz nullát.

Lásd az elsőt, ebbe a korban igenis a külsőt nézik, mert mindegyik csak dughatna, jó ez alól akadhat kivétel, de akkor is számít nekik a külső, de ha még ez alól is lenne kivétel akkor az vagy kapcsolatban van vagy meleg.

Ebben a korban dúlnak a hormonok, amiket még nem igazán tudnak kezelni, éjjel nappal áll a cerka, egész nap csak az jár a fejükbe. Legtöbb alapból egy sötét parszt, sok ugye a gép függő is, számold még le az üres fejű kondisokat is (mert ugye azokkal se tudsz sokat beszélni), (itt tenném hozzá én is edzek és eszméletlen sok a hülye aki azért edz, hogy ha már okos nem lehet...)

Meg még számold le azokat akiknek bejönnél és ők is bejönnek neked....


Ilyen fiú nem létezik. Még várj pár évet és ha majd nem 18 lesz a max majd talán találsz ilyen pasit, addig hanyagold a témát.

2019. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ritka, de van egy módszer, hogy ilyen fiúkat szerezz. Priviben leírom :)
2019. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha gondolod írj rám. Én értelmesnek és nornálisnak tartom magam. Aztán meglátjuk a többit. :)
2019. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Már a tini lányok átnevelték a tinifiúkat...már bocs de csak a külsőségek számítanak. Emiatt a fiúk minden hangsúlyt arra helyeznek, és aki nem az hozzád hasonlóan itt sír hogy miért nincs normális lány.
2019. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem társkereső, oda írd ki ilyet keresel és jönnek wtf hova jutottunk
2019. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!