Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapestiként hol tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiként hol tudnék megismerni érdekesebb stílussal, érdeklődési körrel rendelkező fiúkat?

Figyelt kérdés

,,Érdekesebb'' alatt mondjuk az ilyen indie / művészes/ vintage/ hipszter / alteros stílusút és ízlésűt értem, meg azt, hogy esetleg nem csak sportolni, meg sorozatot nézni lehet vele, hanem mondjuk szeret olvasni, lehet vele intelligensen irodalomról, akár művészetről is stb beszélgetni, nem átlagos tinifiú gondolkodású, ízlésű.


Nem tudom van-e valami összefoglaló neve ennek a ,,szubkultúrának'', bár nem hiszem, de remélem érthető.


Vannak ilyen ,,típusú'' fiúk egyáltalán, vagy csak a filmekben és túl nagy az ,,elvárásom''? (Nem kőbevésett elvárásokat írtam le, csak úgy hozzávetőlegesen az ,,ideálom'', amiből nyilván engedek, de ez a ,,vonal'' kelti fel az érdeklődésemet, külsőre ezek akiknek ilyen nem mindennapi stílusuk van, belsőre meg ez a műveltebb, intelligensebb típus.)


Ha vannak ilyen fiúk, merre keressem őket Budapesten? Értem, hogy nyilván nincs ,,gyűjtőhelyük'', de mégis, azért talán tudtok valami tanácsot adni. :)



2018. aug. 25. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Várunk a bölcsészkaron! ;)


19/f

2018. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Igen, tényleg az lesz belőle :D
2018. aug. 25. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár itt kevés a fiú, de én most épp egy, az általad leírtaknak megfelelő bölcsészlányra izgultam fel kicsit (nagyon). :D
2018. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Személy szerint, míg magamat intelligensnek tartom és tudok művészetről, irodalomról beszélgetni,sőt érdekel is, nem tartom magam 100%ig ide tartózónak. Például közben programozónak tanulok, ami elvileg teljesen más. Szóval ha nem teljesen az ideálodat keresed,simán találhatsz valakit (pl engem is) Esetleg tippként én néha ha várom barátaim,bemegyek egy könyvesboltba olvasni,ha látod,hogy a srác épp az egyik kedvelt könyved olvassa, menj oda hozzá,hogy Te is olvastad és ha szimpi vagy bármi lehet :) 21/F
2018. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.:D

(Egy bohém lány.)

2018. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Művészeti iskolák (például: Kisképzőő! )

Ilyen sulikban a diákok 98%-ka "érdekesen öltözködik". Én például simán elmennék a Kisképző elé, mert folyton a suli előtt vannak a kölkök.. Vagy még jobb, iratkozz át! (Én is ezt tenném ha nem oda járnék :p )

Egyébként, internet.

2018. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!