Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Milyen ajándékot adjak neki?

Figyelt kérdés

Csak inspirálódok, de konkrét ötleteknek örülnék a legjobban.

Miért nem hívom el valahova? Meg van az oka, nem publikus.



márc. 12. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ajándékkal mezdesz az inkább ijesztő mint imponáló, ne tedd. Ha fosol odamenni akkor inkább írj rá, de akkor se azzal kezdd hogy de szerelmes vagy, hanem hogy megismernéd.
márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ajándékkal kezdeni nagyon fura
márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy műkokolbászt, feketében. XD

Amúgy te ismered, valamit ami tudod hogy tetszene neki.

márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig vagy elhívod vagy beszélgettek, közös időt töltetek együtt, nem ajándékkal mész oda elsőre valakihez mert ez ijesztő számára!

Mellesleg honnan kéne tudnunk, hogy minek örülne ha még te sem tudod, mit akarsz egyáltalán ha még ilyenekbe se gondoltál bele?

márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy vörös zászlót javaslok.
márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Miért nem hívom el valahova? Meg van az oka, nem publikus." - Pedig sokkal jobb tanácsokat kapnál, ha leírnád. Egy anonim oldalon nem igazán van mitől tartanod...
márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhívni sem mered, az ajándékot hogy adod oda?

Az osztálytársad lesz a postás?

márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 El merem hívni, nem ezzel van a probléma.

#5 (meg aki még ezen van fennakadva) Azért nem írtam le, mert nem publikus, nem lényeges, és nincs olyan tanács, ami ebben tudna segíteni.

#4 Tudom, hogy időt kéne együtt töltenünk, de egyenlőre nem megoldható. Ez esetben te hogy fejeznéd ki a szándékodat (ismerkedni szeretnél)? Én két opciót látok magam előtt: 1/ Hagyom az egészet, nem lesz belőle semmi; 2/ Megpróbálom másik szeretetnyelvvel kifejezni a szándékomat (nem minőségi idő, hanem ajándék), így vagy összejön, vagy nem. De javítsatok ki, ha tévedek, illetve, ha van jobb ötletek, szívesen fogadom.

#4 és #3 Nem ismerem, csak tetszik (ahogy a kérdésben olvasható). Nem kéne tudnotok, hogy minek örülne, csak inspirálódni akartam (ahogy a kérdés alatt olvasható).

márc. 12. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 "Azért nem írtam le, mert nem publikus, nem lényeges, és nincs olyan tanács, ami ebben tudna segíteni." - De, rohadtul lényeges. Mi értelme az ajándéknak, ha se előtte, se utána nem hívod el? Hogy akarsz bármit is ettől az egésztől, ha nem hívod el?
márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye kérdező :)

Volt nekem egy fura osztálytársam. Ilyen számkivetett, magánakvaló figura, néha jópofizott is a közelében ülő csajokkal, de ők se igazán vették komolyan, főleg nem úgy. És akkor full random karácsonykor ajándékot adott az egyik csajnak a semmiből. Mindenki csak lesett hogy wtf, mert igazából vele nem is beszélt soha, meg nem is lehetett volna tudni hogy bele van zúgva, mire fel ez a külön speciális figyelem. Tényleg iszonyat hülyén és kínosan vette ki magát az egész, csak lestünk ez most mi akar lenni :D És mondanom se kell folytatása se lett, mivel utána se beszéltek ugyanúgy. Csak kialakult egy kínos, zavaros helyzet, annyi lett elérve az egésszel. Azért remélem legalább az ajándék vmi hasznos cucc volt, én csak a becsomagolt dobozt láttam, ki tudja mi volt benne.

márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!