Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írhatnék rá vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnék rá vagy reagálhatnék a sztorijára?

Figyelt kérdés

a sráccal már tok sok ideje likeolgatjuk egymás story-ját és már szerintem erzélkelhető hogy bejövünk egymásnak bár még nem beszeltem vele, de van pár közös ismerősünk, de ezen kívül idegenek vagyunk.

ha a barátnőim kérnek segítséget ilyen témába tudnám mi lenne a teendő, de a saját helyzetemben egyszerűen elvesztem a fejem és nem tudom mit csináljak.



márc. 17. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Írd le valahová, hogy mit javasolnál egy barátnődnek, aztán olvasd fel magadnak és cselekedj aszerint.
márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"ok ideje likeolgatjuk egymás story-ját és már szerintem erzélkelhető hogy bejövünk egymásnak bár még nem beszeltem vele"


De édesem, ne ez alapján hozz döntést mert ezeknek nincs semmi valós alapja!

Az meg sem fordult a fejedben, hogy beszélgess vele? Igazad van, lájkok alapján határozzuk meg, hogy bejövünk-e a másiknak, nem számít, hogy sosem beszéltetek, semmit nem tudtok a másikról, hogy milyen világnézetetek van. Olyan ez mint a zsákba macska, vagy olyan pasit fogsz ki akivel jóban lesztek vagy olyat akivel nem, de nem fogsz tanulni belőle mert az utána lévőnél is azt fogod nézni, hogy itt meg ott lájkolt engem.

márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Utolsóval nem igazán értek egyet. Egyrészt akinek nem jön be a másik vagy nem szeretné megismerni annak nem lájkolom a képeit/ történetét folyamatosan. Másrészt az instán látott képek, posztok, storyk alapján felkeltették egymás figyelmét, majd a beszélgetés során nyilván el fog dőlni hogy lehet e ebből valami. Attól még bejöhetnek egymásnak külsőre. Nem azt mondta, hogy szerelmes belé vagy bármi. Bejönnek egymásnak külsőre illetve amit látnak beszélgetnek és lesz valami. Ebben nincsen semmi ördögtől való.
márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
sehogy, engedd el, ez eleve halálra van ítélve
márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

3

Pedig a lájk nem nagyon jelent semmit, ha megnézed hogy instán mindenkinek az összes képén van vagy 50-150 lájk

márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
szeress
márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A képen más egy kicsit valóban, bár én ott se likeolom senkiét akivel nem vagyok jóban vagy nem akartam anno tőle bármit! Insta story szintén így van nálam. Ismeretlen embereknek akik nem szimpatikusak mit likeolgassak? Nekem ez nem fér bele
márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tinikről van szó.
márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!