Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi volt az a mondat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt az a mondat, amivel odamentetek egy lányhoz és ő kezdeményezett és egyre jobban megkedvelt titeket? Mi volt az 1. mondat? És mivel folytattátok a beszélgetés további részét?

Figyelt kérdés

#ismerkedés #szerelem #csajozás #Fiú lány beszélgetés
ápr. 8. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én chaten írtam rá, de valami olyasmit kérdeztem, hogy a barátai hogyan jellemeznék őt.

Egyébként, ha te mész oda, akkor te kezdeményezel, nem ő.

ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs, csak nem ismertem a szót annyira :D
ápr. 8. 21:16
 3/4 anonim válasza:
100%

Kicsit piásan megkérdeztem egy lánytól hogy tudta e, hogy a gyomra és a belei perisztaltikus mozgással juttatja végig a kaját?

Aztán megkérdezte hogy mi vagyok én? Hentes?

Mondtam, hogy nem. De az ötlet nem is rossz.

A többi dolog elég ködös.

Arra még emlékszem hogy a perisztaltikus szóval kűzdöttem, ezen sokat nevettünk.

ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon múlik, hogy mi az első mondat, hanem, hogy miképp folytatod; hogyan adod elő.


Pl.: Szia cica, van gazdád? [eléggé sz@r nem?] Tudom, hogy nagyon sz@r szöveg, de fogadtunk a barátaimmal, hogy ha ezzel idejövök, akkor azonnal elzavarsz, vagy ezek után hajlandó vagy-e beszélgetni velem pár mondatot.

(Ez csak akkor működik, ha tényleg igaz. Ha tényleg fogadtatok a barátaiddal.)

ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!