Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meddig kezdeményezzen én a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kezdeményezzen én a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel 1 hete beszélek körülbelül. Ráírtam, jól kezdődött minden, pár nap múlva küldtem neki egy videót, amiben buliban vagyok, ezt rossz néven vette, azt mondta ezzel nem tudok nála bevágódni. Akkor elmondtam neki, hogy szimpatikus, azt mondta ismerkedhetünk. Mindig úgy csináltam, hogy a beszélgetés ne maradjon annyiban, mindig úgy írtam, hogy folytatódjon. Ma viszont beszéltünk, kérdezett valamit, én képpel válaszoltam, megnézte, de semmit nem írt vissza(csak egy ház volt a képen). Most várjam míg ő ír rám? Holnap van a szülinapom, remélem annyit érek neki, hogy felköszönt legalább, és ha nem írják rá még holnap?
2020. nov. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte szerintem alap h a pali teper. Neha a csaj is irhat, de foleg a fiu. De ne annyiszor hogy azt mar zaklatasnak vegye:D de ha lelkesen valaszol nincs baj... Ha talalkoztatok mar parszor utana meg mar mehet fele-fele aranyban a rairas
2020. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha téged érdekel ő akkor írsz neki, ugyan így fordítva is igaz. Ha a csaj is akarja a kapcsolatot vagy csak ismerkedni, akkor miért nem ír? Na ezt nem tudja senki. Xd
2020. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem írt vissza az utolsó üzenetemre
2020. nov. 2. 05:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a házzal kapcsolatos volt a kérdése akkor lehet rá válaszolni. Random házra viszont én se tudnék.


Egy jó pár napig ne írj neki. Hátha ír, reagál. Ha érdekled rád fog írni előbb-utóbb.


Kb. nekem is hasonló a helyzet most. Válaszoltam, de nem válaszolt csak reakciót kaptam.

2020. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!