Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést a fiuval?

Figyelt kérdés
Már több találkozón túl vagyunk, viszont eddig jóformán csak o irt nekem, o hivott el barhova. Az utolso talalkozonk ota viszont nem beszeltunk csak par-par mondatot. Buntudatom van hogy en nem irok neki magamtol,es mindig o keres de felek hogy zavarom es nem akarok ramenosnek tunni. Hogyan kene irnom neki hogy ne legyek nyomulos, viszont annyira sablon se. "Szia, miujsag veled" vagy micsoda?

2020. júl. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha te nem írsz neki majd egy másik lány megteszi.
2020. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy kéne megközelítened, hogy érezze, hogy érdeklődsz utána. Tehát ne azt vegye észre amikor rá írsz, hogy unalomból szeretnél vele beszélgetni. Pl.


"Szia, nem akarok zavarni, csak kíváncsi, vagyok, hogy mi van veled."


Szerintem, ez jó megközelítés. Sok szerencsét. 🧡🧡🧡🧡🧡

2020. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amit a kettes ír, az tökéletes. esetleg ha van valami vicces/érdekes szitu egy előző találkozóról, azt is felhozhatod, vagy ha ott elkezdtetek egy témát kiboncolgatni, és megakadt valamiért, akkor arra is visszareflektálhatsz, hogy "amúgy mi is volt azzal az xy dologgal...", és akkor nem tűnik úgy neki, hogy unaloműzésből írsz rá.
2020. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit felettem mondtak az mind igaz, de gondolj bele, 1 üzenettől miért lennél nyomulós? Szerintem a lányoknak is kellene kezdeményezni beszélgetést, mert ha csak a srác ír, azt érezheti, hogy sok értelme nincs, mert csak ő gürcöl az egészért. Szóval tessék csak írogatni rá
2020. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs beszédtémád vele, akkor nem ő számodra az igazi, szerintem hagyd!
2020. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, minden jol sult el azota!:)
2020. aug. 23. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!