Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt akarom, hogy eres legyen...

Azt akarom, hogy eres legyen a karom, mert most tömegnövelt vagyok. De ezeket az aerobokat vágom, csak úgy szeretnék szálkásodni, hogy ne legyen drámai izomvesztés. Akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó ötlet az, hogy előbb tömegnövelőzök egy pár hétig és aztán szálkásítok? hogy az izom az legyen
2013. nov. 23. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet az, hogy előbb tömegnövelőzök egy pár hétig és aztán szálkásítok? hogy az izom az legyen Mert izomból nem szeretnék veszteni. és a bordáim se látszódjanak.
2013. nov. 23. 18:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy zsíros most. Mennyire vagy tömegnövelt :)
2013. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Étrend kell, normális szálkásító diéta. Ha megvan a napi 3 gramm/ttkg fehérje, normális aerob edzés, és normális edzés, nem lesz vészes izomvesztés.

Egyébként az alapokat tisztázd...

2013. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb tömeg kell, de ehhez nem elég pár hét. Évek kérdése. A szálkásítás sem pár hét, inkább 2-3 hónap. Naturálban mindenképpen izmot fogsz veszteni, ezt nem tudod kiküszöbölni, max csökkenteni, magas fehérjetartalmú diétával.
2013. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
171 cm magas vagyok, karom most 37-es és 62 kg vagyok.
2013. nov. 23. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor még tömegelj minimum fél évet.
2013. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60 kilósan ne szálkásíts még, neked még tömeg kell. Én 80 fölött vagyok tömegesen hasonló magassággal és 74-75 vagyok szálkásan. 60 kg az még nem sok izmot jelent.
2013. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62 kg-osan ezzel a testmagassággal még nem kell szálkásítani.
2013. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, akkor várok még vagyis tömegelek egész télen :D és majd nyárra szálkásítás lesz
2013. nov. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!