Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lany suliba egy osztalyal jart alattam... ugyanott lakunnkk mind a ketten egy telepulesen...viszont elegge felenk visszahuzodo mindenkivel nagyon nehezen lehet megismerni es magamatis megismertetni vele..
2015. máj. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szólitsd le
2015. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta... :D :D nekem ez eszembe sem jutott
2015. máj. 15. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, szólítsd le :D Buszon, iskolába vagy akárhol :D
2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek nembeszeltem mar vele ? :)

De hiaba mindennkivel megtartsa a 3 lepes tavolsagot.. arra lennnek kivancsi hogy en hogyan erjem el azt hogy velem ne ilyen legyen

2015. máj. 15. 21:58
 5/7 anonim válasza:
Korotok?Mióta ismeritek egymást?
2015. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 Vagyok ő16 kb ugy 9 eve ismerem tudom hol lakik kikkk a szulei rokonai stb... o is tudja ugyanezt rolam de eddig nemszoktunnk beszelgetni...
2015. máj. 17. 11:46
 7/7 anonim válasza:
Ez nagyon nehéz meló szerintem, próbáld valamivel felkelteni az érdeklődését, nyilván ne úgy, hogy hülyét csinálsz magadból, hanem valami általa érdekelt témát hozol fel neki, amiről el tudtok beszélgetni, aztán hátha ő is nyit feléd, mert látja, hogy egész jó veled. De szerintem az ilyen emberek személyiségén nem igazán vagy nagyon nehezen lehet változtatni, úgyhogy szerintem hagyjad a csajt, ő ilyen.
2015. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!