Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hipnózissal el lehet felejteni...

Hipnózissal el lehet felejteni embereket? Teljesen kitörölni, mintha sosem találkoztam volna vele. Úgy hogy ha megkeres, ne is ismerjem fel ilyenre gondolok.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem,erre az ECT terápia és gyógyszerek,illetve műtéti lobotómia.
2015. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A hipnózis erre nem való! :)
2015. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem erre való. Inkább negatív emlékekből adódó negatív következtetést lehet pozitívvá alakítani. Agymosással bármit lehet, alapban hipnózissal nem lehet akaratod ellen bármit is tenni. Ha saját magad szeretnél elfelejteni egy embert az sem egyszerű, mert tudat alatt senki nem mond le semmilyen olyan információról, ami a világban való boldoguláshoz, biztonsághoz kell.
2015. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért és mennyire szeretnéd ezt?
2015. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Legoman ***** válasza:

Ha téged fel keres a személy, és te nem ismered fel, attól ő még fel ismer téged, és mivel te nem tudod, hogy milyen ember, ezért összebarátkozol vele, és mehetsz megint hipnózisra stb.

A legegyszerűbb, ha levéded magad ellene. :)

Ez olyan, mint egy távol tartási végzés, csak a közeledbe nem tud majd menni. :D Még szerintem a ház környékére sem. :)

2015. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legoman, le tudnád írni nekem, hogy ilyesmit hogyan kell csinálni? Nem linket kérnék, hanem a saját kútfődből, köszönöm.
2015. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. De nem a hipnózis a lényeg.

Hipnózis nélkül is ellehet érni.

2015. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kitörölni nem lehet


a tudattalanodban mindig ott lesz és ott lesznek visszafojtva azok az érzések is amik elől menekülsz amikor el akarod felejteni.


és egy életen át fognak benned munkálkodni!

2015. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen a sok választ! igazából semmi komoly ügyem nincs, csak megfordult a fejemben (új sorozatot nézek:D) és gondoltam rákérdezek. :) köszönöm mégegyszer, mentek a zöldek!
2015. ápr. 20. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!