Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg jobban a...

Hogyan ismerjem meg jobban a fiút, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 16 éves én 14. Nem egy suliba járunk, ő már gimis. Hetente kétszer találkozunk, mert jár vissza szakkörökre. Nagyon tetszik, de ránézni is alig merek! Amikor a közelében vagyok érzem, hogy tűzpiros leszek és alig bírok megállni a lábamon. Azt mondják szép vagyok, okos meg hogy jó alakom van, de szerintem nem. (173, 69). Mit csináljak hogy megkedveljen?

2015. márc. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

már 69 kilóval 14 évesen alóban nem vagy szép,

keress, hasonlóan nagyseggű pasikat

2015. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Próbálhatsz vele ismerkedni, meg közelebb kerülni hozzá, de ha olyasmit érzel magadon ahogy leírtad, akkor esélyes hogy inkább csak elrontod és úgy rosszul érezheted majd magad a többiek között és/vagy amikor rá gondolsz. Ezt még nagyon ne erőltesd talán néhány évig, mindegy, hogy ki biztat. Inkább csak másokkal próbálj ismerkedni, beszélgetni, ilyen téren tapasztalatot szerezni, meg úgy általában változtatni magadon.
2015. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell nagy kalandot csinálni ebből. Odamész és beszélgetsz vele ahogy jön ha el is bénázod és tényleg rendes a fickó inkább csak kikuncog hogy zavarban vagy. Célszerű ilyenkor ha nem ráparázol hanem kineveted magad :D. Vagy kezdd el te is a szakköröket és ülj mellé. Sztem nem kell nagyon visszahúzódni se mert a világban már manapság a lányok mennek oda sajnos nem a fiúk... arra várhatnál 100 évet ez már nem az a meccs... az alkatod teljesen rendben van. A legelső parasztra meg ne figyelj oda az is egy az élettelen k***ögök közül :D
2015. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!