Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok pasizni, hogy mondjam meg ezt annak aki randira hívott?

Figyelt kérdés

Másfél év után ért véget a kapcsolatom kb 4 hónapja.Én meg nem akarok újba belekezdeni, mert egyszerűen nem akarom ugyanazokat átélni.Sokkal jobb így szabadon semmi gondom nincs. Többen is udvarolnak és egyikükkel közel kerültünk egymáshoz egy szórakozóhelyen.Megcsókolt,de aztán nem akartam többet.

Azóta kétszer próbált elhívni valahova, s most megkérdezte ,hogy miért rázom le folyton, egyáltalán nem jön be nekem?

Én nem tudom mit válaszoljak, mondjam meg,hogy most 'szünetet' tartok pasi téren s nem arról van szó,hogy nem jön be? Megértené? 18L


2014. aug. 25. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki őszintén, hogy még fel kell dolgoznod az előző kapcsolatot, és időre van szükséged.

Sztem meg fogja érteni.

Ha csak magyarázkodás nélkül hárítasz akkor lerázásnak fogja tekinteni. Így aligha.

2014. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen mond meg neki és akkor nem szórakozol vele

amúgy ettől eltekintve elmehetsz vele ha jól érzed magad,csak tisztázd vele ezeket

amúgy meg ezt nem lehet igy eldönteni,mert ha megszeretsz valakit...

2014. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Hát igen, tudom hogy nem lehet csak így eldönteni,de valószínűleg nem fogott meg annyira,hogy ezen a felfogásomon változtassak...

2014. aug. 25. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog, hogy hagyod, hogy megcsókoljon, aztán lepattintod. Ha eleve nem akarsz tőle semmit, akkor az 1. randira sem kell elmenni.

Gondolom fordított helyzetben neked sem esne jól.

2014. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is mentem el vele egyszer sem, ezért is kérdezte most,hogy annyira nem jön be nekem? A csók egy szórakozóhelyen történt, ahol eléggé nyomult és hirtelen jött, azután nem engedtem egyértelműen,ha láttam mit akar.
2014. aug. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!