Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy rázzam le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy sráccal..3hetet beszéltünk..hétvégén találkoztunk..de nagyon csalódtam benne..nem úgy viselkedett ahogy fb-n meg a telefonba, egyszerűen csak csöndbe jött mellettem és ha kérdeztem is alig válaszolt..valamint nem olyan volt mint amilyen képeket mutatott magáról..szóval hatalmasat csalódtam..

Az a probléma h amióta közölzem vele h nem jön be azóta zaklat..még fb hagyján letiltottam de tudja a telefon számom és annyiszor hív h nem bírja a telefon..mindig lefagy..(nem lehet a számot letiltani)..mondtam neki h álljon le de csak azt mondogatja h szeret...most mit tegyek?



2015. máj. 18. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hol laksz? Majd én leállitom a pöc.sfejt. Szétvágom, leszúrom, elásom éve, baltával feldarabolom, lenyúzom a bőrét és felöltöm magamra, kivágom a szemét, levágom a pöc.sét és a szájába rakom
2015. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szólj egy fiúnak hogy hívja fel és értesse meg vele hogy nem vagy vevő az ilyesmire.


Ha a szép szóból sem ért akkor "B" terv kell ami már egy fokkal erőszakosabb.

2015. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Ezért nem kell interneten ismerkedni.

Én is megismertem Kamillát,és hiba volt,mert ő se úgy viselkedett,ahogy a neten

2015. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom javasolni, mint amit a második válaszoló.

Egyébként ha máshogy nem is, de a szolgáltató le tudja tiltani a számot, érdemes lenne utánanézni.

2015. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg normális körülmények között megbeszélni vele, hogy nem jön be és lehet megérti. Az is lehet, hogy azért hívogat mert az első találkozásnál leblokkolt és szeretné, hogy megismerd milyen is ő valójában (csak nem tudja kezelni a helyzetet, nem veszi észre hogy csak elássa magát előtted)

Ha véglegesen megutáltad mond meg neki, hogy ez így nem jó ami kettőtök között volt.

Viszont ha úgy véled egy esélyt még megérdemel akkor hagyj neki egy kis időt, hogy megismerd milyen is ő valójában.

Az is lehet, hogy zakkant a srác, remélem segítettem :)

2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) valamit akkor teszek az ügy érdekébe..biztos h nem kap esélyt...volt neki eljátszotta..
2015. máj. 18. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

NE TALÁLKOZZ VELE!!! FŐLEG NEM EGYEDÜL!!!

Nem ismered, és ha ismernéd sem biztoz, hogy teljesen veszélytelen, lásd hogy járt a zalaegerszegi lány!

2015. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2

É mi van akkor, ha kemény a gyerek?:)

2015. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec,hogy szálljon le rólad mert ha ezt folytatja csak még inkább megutálod.
2015. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!