Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy utasítsam el? Vagy...

Hogy utasítsam el? Vagy rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki folyamatosan zaklat. De komolyan. Iskola után megvár telefonon hívogat egész gyakran facen is mindig ír SMS stb. eddig ötször próbált randira hívni (nem tudom hogy az-e pontosan de találka és tetszek neki) de nem akartam elutasítani így mindig kitaláltam valamit és most így hatodszorra belementem úgymond kedvességből.De nem akarok tőle semmit meg nem is akarok vele többet találkozni nem is szimi külsőre kifejezetten nem de belsőre se jön be túl önző meg stb. Hogy utasítsam majd el?
2015. ápr. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy UtópiA szövegrészlettel szeretnék válaszolni:


"Mond meg szemtől szembe

Mit gondolsz rólam

Legfeljebb lesz^rom

És azt mondom jól van

De a jópofizást rühellem

a hazudozást elítélem"


Remélem segítettem.

2015. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg udvarias határokon belül mozogni.

Ha átgázolsz a lelkén az nem jó semmire.

Adagold be neki szépen finoman hogy te nem szeretnél kapcsolatot most. Nem abban az élethelyzetben vagy.

És ne csak azt mondd hogy vele nem szeretnél hanem mással se.

Azért mondd ezt mert akkor megkönnyebbül és nem veszi magára.

A végén ilyen buksisimogatóan mondd neki hogy amúgy jófej srác biztos szerez magának csajt, nevettesd meg vagy valami aztán hivatkozz valami ürügyre hogy jajj bocsika mennem kell barátnőmmel is talizom nagyon fontos, aztán köszönj el 2 puszival és siess el.

Kész is :)

2015. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kétféle választ. Hasznát vettem :)
2015. ápr. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!