Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 4 év nagyon sok ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év nagyon sok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, kilencedikes.

Van egy nagyon szép lány, ötödikes (kb. 11 éves), de igazából többnek néz ki...


Mivel a környék legjobb gimnáziumába jár (meg én is), ezért szerintem elég értelmes (pláne, hogy nyolcosztályos gimibe jár, ahova csak a totál csodakölykök jutnak be).


Mennyire néznék rossz szemmel az emberek?


2015. máj. 19. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Jó, hogy nem ovisokkal akarsz kikezdeni....
2015. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
miért lenne az? idővel rá jösz hogy az csak 1 évszám nem az számít
2015. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha neki is tetszel, akkor minden oké. :) Szerintem a kor nem számít a szerelemben. (15/l)
2015. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Aszem 14 évtől nem büntetendő...
2015. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%

Hhhh és még én vagyok nagyképü


1 ö még tul fiatal hozzád szerintem (talán még nem is nő)

2 környék legjobb gimije és csodakölkök hát akkor a csoda kölkök lenének annyira értelmesek hogy tudjanak dönteni (ja és érdekelne az iskola)


Nem volt bennem semmi rossz dzáándék remélem nem sértetelek meg. Köszike puszillak

2015. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy fellángolás.Velem is ugyan ez volt a helyzet,a csaj 5.-es volt én meg 9.-es.Itt is többnek nézett ki a csaj,azt hittem,7.-es.Gondoltam,hogy várok rá.Vártam is,de most két év után mintha már nem is ugyan az a csaj lenne,annyit változott.Nem csak testileg,személyiségileg is.Ezek még túl fiatalok,túl sokat változnak.És egy 11 éves lánynak minden héten más fiú tetszik.Ezek nem elég érettek egy igazi,komoly kapcsolatra.Amúgy meg szépen betett barátzónába és nekem fecsegett a fiú ügyeiről.Nagyon megalázó volt.Úgyhogy szépen le is mondtam róla.

Sokan rossz szemmel néznék.AZ osztálytársaid valószínűleg kiröhögnének.Mivel egy suliba jártok,a tanárok is beleszólnának.Ezzel meg évekre megbélyegeznéd magad a "pedofil" jelzővel.Tudom,nem vagy az,de sokat bántanának ezzel,hogy egy 5.-essel jársz.Keress egy korodbeli csajt.Legyen legalább 7.-es.

2015. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!