Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kene tennem ebben ez esetben?

Mit kene tennem ebben ez esetben?

Figyelt kérdés

Van egy elegge jo melom jo fizetessel. Ez igy nem is gond, azonban hatalmas elvarasok vannak a munkaban is es meg elvarjak, hogy vegezzem el a mesteri kepzest is. Szeretek uj dolgokat tanulni de nem jut semmire se idom. Ha itthon vagyok akkor kell projekteket keszitsek valamelyik tantargyra vagy mar faradt vagyok es semmire sincs kedvem...

Mar nem sokaig vagyok fiatal (25 eves vagyok), ezt a kis idot kene kihasznaljam, hogy szorakozzak, utazzak...

Gondolkodtam azon, hogy mondjak fel es hagyjam a fenebe az egyetemet is, de akkor mit kezdek majd magammal? Penz nelkul max ehenhalok.


2015. máj. 17. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolag visszaolvasva vettem eszre, hogy elegge keszekuszan fogalmaztam, siettemben...remelem ertheto.
2015. máj. 17. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott hagyod, keresel egy elviselhetőbb állást (kevesebb fizu < több szabadidő).

Vagy "éled" a robotok hétköznapjait, amíg meg nem halsz.

2015. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!