Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi az ideál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi az ideál egy pasiban? Évet is írjatok! Én:14\F

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 19:01
1 2
 1/12 [emese] válasza:
Hmm..külsőre barna hajú, és barna szemű, esetleg szemüveges, és nálam legyen magasabb :D belső tulajdonságait tekintve pedig legyen kedves, humoros, és az sem árt meg ha okos :D
2015. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 [emese] válasza:
ja és 12 éves vagyok
2015. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
egy seniort üdvözölhetünk Emese.
2015. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Köszönjük MSE.
2015. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kész,kiégtem XD jó ez az új kategória,előjöttek a trollok xd
2015. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A farka

2015

2015. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Külső: mindegy, hogy milyen haja van,de jól álljon neki

Izmos felsotest es láb *-*

Szep szemek



Belső: kedves, aranyos, megértő, jo kedvéért tudjon deríteni, ha kell


Kb ennyi :D

15

2015. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Külső: barna szem, a haja mindegy, csak jól álljon neki, ne legyen se túlsúlyos, se anorexiás, és adjon magára (pl. ne legyen büdör, meg hasonlók)

Belső: Kedves, humoros, jó fej, okos, és egy kicsit perverz (de ne vigye túlzásba, mert pl. van egy ismerősöm, tök helyes, meg jó fej, de folyton a bugyim iránt érdeklődik, meg egyre perverzebb kifejentéseket tesz... és ez kiábrándító). 15/l

2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szem és hajszín nekem mindegy. Szeretem ha egy fiú magas,de ez sem olyan fontos.


Belső:

Legyen vicces,gondoskodó,intelligens!!! (Lehessen vele néha értelmesen is beszélgetni),romantikus. És ha egyszer akar valamit akkor az ne 1 hétig tartson hanem hoszzú távú legyen.

14/l

2015. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ojan helyet tudtok mondani ahol lehet úgymond "potenciális" barátnőkkel ismerkedni?
2015. jún. 10. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!