Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akivel 2szer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel 2szer 3szor egy tarsasagban voltunk es elegge tetszett, de elerhetetlennek tartottam, szoval nem is probalkoztam vele egyaltalan ugymond "felvenni" a kapcsolatot?!

Figyelt kérdés
Aztan meg mar nem is gondoltam ra mert rengeteg ideig nem is lattam. De a napokban ramirt Fb. -en es kiderult, hogy nem is olyan mint amilyennek gondoltam.Tokre kozvetlen volt, aranyos, vicces. Jol el tudtam vele beszelgetni. Aztan kb. egy heten at minden nap beszelgettunk es hat megkerdezte hogy lenne-e kedvem talalkozni, es en igent mondtam. Mar az elso talalkozasunknal szo szerint izzott a levego kettonk kozt. Aztan elcsattant egy csok es utana vegig kezen fogva maszkaltunk mindenhova. Nem volt ramenos sot egyenesen aranyos volt. Es hat nem jarunk meg meg semmi. Igazabol az lenne a kerdesem hogy nagyon gaz hogy mar az elso "randin" vagy is viszonylag hamar ugy viselkedtunk mint egy szerelmes par?! Nem tul sietos? En:15 a Fiu:18
2015. máj. 21. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem az, hogy első randin csókolóztatok nem problémás. Ha kapásból lefeküdtetek volna, az más lenne, de ebben szerintem semmi nincs. Sok sikert nektek a továbbiakban! :)
2015. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!