Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt magyarról...

Lefordítanátok ezt magyarról angolra? Próbálkoztam webfordítóval, de nem nagyon jön össze egy normális mondat.

Figyelt kérdés

A szöveg a következő: "Az erdőbe csak engedéllyel szabad behajtani! Az autót a sorompó mellett hagyjátok. Aki tovább be akar autózni, az csak saját felelősségére tegye!"


Köszönöm előre is!



2015. máj. 14. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Trespassers will be raped!
2015. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami normálsiabb stílusban, bővebben?
2015. máj. 14. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Driving into the forest is only allowed by permission. Please leave/park motor vehicles next to boom gate. Anyone who wished to drive past this point is to do so on their own onus.
2015. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 15. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

onus??? :)hat lehet eppen, de hazt akarod, h mindenki ertse:


"Park your vehicle at the gates/barriers. No unauthorised vehicles. Driving beyond this point is at your own risk".

2015. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
99.9%-a angol snyanyelvunek retired, hogy mi az az onus, hasznaljak is. Raadasul meg csak ossze sem keverik az anus-szal, ami csak plusz.
2015. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ok 6-os, tavol alljon tolem, h vitazzak ilyen pitianer dolgon. Habar en meg nem lattam ilyet semmilyen tablara kiirva (amugy az "onus" amerikai kifejezes, ha lehet hinni a szotarnak), sem pedig nem hallottam. Ezzel nem lenne semmi gond, ha nem eltem volna hosszu eveken at Irorszagban es Angliaban es nem jartam volna az USA-ban..

A plusz a dologban megsem ez, hanem inkabb ez: csak angol anyanyelvu emberekre lehet vajon szamitani ott ahol ez a felirat ki lesz teve, vagy esetleg olyanokra is, akik tudnak ugyan angolul, de nem ismerik ezt a szot..? (nekem pl meglehetosen gazdag szokincsem van angolbol, es kitalalhatod, mi ugrott be elsore.. Mindenesetre jot fognak rohogni az angolok a tabla lattan! :)

2015. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amcsiknak Minnelli szimplabb annal jobb.

Onus - Latin. Ahol en elek lathato kozteruleteki tablakon, Hivatalos levelekben.

2015. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nana.. Senki nem beszelt hivatalos levelekrol :)

De megis hol elsz? Kuldhetnel legalabb egy fotot egy ilyen tablarol ;) csak erdekessegnek

2015. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Google "onus on drivers"
2015. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!