Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor fogják megérteni a pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják megérteni a pasik?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy lány, de még életedbe nem szóltál hozzá, de ráírsz facen, hogy "szia, mizu?" miért hiszel benne, hogy vissza fog írni? Akkor már legalább valami konkrétat... Meg nem mellékes hogy legalább élőben láttad e... Tudom, hogy vannak kivételek szerencsére. :)

2015. máj. 22. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert illene legalabb a koszonest viszonozni, ill. azt varjak, hogy majd megkerdezed miert irnak rad...

Am te mit varsz, mit kene irniuk?

2015. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lánynak én ezt írnám, akivel még sose beszéltem, akkor gyakorlatilag életem szerelmének hívnám, ha valami poénnal lereagálná.


De úgy látszik túl megterhelő ez a lányoknak, ha nem kocka hassal virít valaki a profilképen, vagy épp belül hordja, egészséges mértékben az egóját.


Nem baj szívem, majd idővel kinövöd, fiatal lehetsz még.

2015. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok: azért ezt tegyük hozzá, hogy így nem írnék rá lányra :D de ha már valaki ennyi fáradtságot is vesz, a minimum, hogy nem szarja le magasról, hanem rákérdez, hogy mit akar, honnan ismeri, stb.


Csak sajnos a mai lányok nagy részéből a nevelésnek ezt a részét valahogy kihagyták a szülők.

2015. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
ma 23:45 ott a pont
2015. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A fenébe:(

Pedig én gyik-en akartam így rádírni, de ha nem tetszik akkor nem strapálom magam:(

2015. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem külsőről meg izmos kockahasakról beszéltem... hol a szerelmes egy lány, akivel még nem is beszéltél? ennyire nem fontos az embereknek a kommunikáció, hogy lássuk a másik gesztusait, megismerjük mire hogy reagál valójában és milyen a viselkedése adott helyzetben? Miért nem logikus ezek tudatában elhívni valakit találkozni? :)
2015. máj. 22. 23:59
 7/18 A kérdező kommentje:
*hogy az életed szerelme egy lány, akivel még nem is beszéltél?
2015. máj. 23. 00:00
 8/18 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat tényleg, én csak megakarom érteni az álláspontot :) nem arról van szó, hogy huu de bajom van ezzel.. csak nem tudom elképzelni, hogy ez így hogy lehet működőképes. :D
2015. máj. 23. 00:01
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez most azt jelenti hogy mégis vevő lennél rá ha gyik-en rádírnék?:D

Ezek olyan apró jelzések amiket egy fiú mindig észrevesz XD

2015. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki a pasi, erre is visszaírtok. Ha nem, akkor meg a legszellemesebb szövegre sem.
2015. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!