Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor fogják megérteni a pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják megérteni a pasik?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy lány, de még életedbe nem szóltál hozzá, de ráírsz facen, hogy "szia, mizu?" miért hiszel benne, hogy vissza fog írni? Akkor már legalább valami konkrétat... Meg nem mellékes hogy legalább élőben láttad e... Tudom, hogy vannak kivételek szerencsére. :)

2015. máj. 22. 23:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én úgy tapasztalom, csak a buta, beképelt, magukat istennőnek képzelő csajok nem ismerkednek fészen, a kedves, értelmes lányok nyitottak az ismerkedésre és képesek legalább visszaköszönni is, annyi illem van bennük
2015. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
olyannak visszaírok akivel köszönőviszonyban vagyunk, de akit még csak látni sem láttam, annak nem!
2015. máj. 23. 15:27
 13/18 A kérdező kommentje:
nem erről volt szó, hogy ki minek képzeli magát... hanem arról, hogy miért jó ráírni neked egy idegen csajra?
2015. máj. 23. 15:28
 14/18 anonim ***** válasza:
talán ismerkedés céljából? xd
2015. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
na igen.. és akkor most visszajuthatunk a kérdésemhez... miért így kell ismerkedni?
2015. máj. 24. 15:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert ha úgy ismerkednének az emberek hogy Szia. Volna kedved ismerkedni? Vagy van kedved ismerkedni? Vagy hasonló akkor nagyon kopik a billentyűzet... Mert sokkal hosszabb mint az hogy szia, mizu? de most miattad csomót koptattam a billentyűzetemet :(
2015. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
na jó mégegyszer... miért facebookon kell ezeket a kérdéseket feltenni? miért nem lehet ismerkedni egy lánnyal élőben? olyannal akit legalább láttál is már.
2015. máj. 24. 21:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... mert te oda mersz menni egy fiúhoz aki bejön neked? Mert nem mindenki meri ezt meg tenni. köztünk én sem... utolsó voltam aki már megint a billentyűzetét koptatja, az érthetetlenséged miatt. :( :( xd
2015. máj. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!