Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, mit az első benyomásot...

Csajok, mit az első benyomásotok egy olyan srácról akiről kiderült hogy 20 éves és még szűz? A csávó helyes, csak még nem volt barátnője. Érdekelne?

Figyelt kérdés

mert itt mindenki mondja hogy jaaaj az tök jó mert még nem járt más lányban... de a tapasztalatok azt mutatják szerintem, hogy nagyonis lehangoló mikor megtudja egy csaj... mintha megijedne, vagy mittudom én. taszitó ez?

szóval jó belegondolni abba hogy még a srác nem járt más lányban és bennetek lesz először?


2015. ápr. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lehangoló? Volt dolgom szűz sráccal, majd belejön :)
2015. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

"mert itt mindenki mondja hogy jaaaj az tök jó mert még nem járt más lányban... de a tapasztalatok azt mutatják szerintem, hogy nagyonis lehangoló mikor megtudja egy csaj"


Akkor miért tetted fel a kérdést?

2015. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha bejönne, megfogna benne valami és ráadásul még jól el lehetne beszélgetni vele , értelmes lenne ugyanakkor tudna hülyülni is , figyelmes -kedves lenne akkor miért ne :D főleg a belső tulajdonságai számítanának persze az is fontos h külsőre az esetem legyen . nem igazán érdekelne az h még szűz . :D
2015. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
maximum attól tartanék nagyon ( ha már beleszerettem ) h el fog hagyni mert nem élte ki magát. 3 as voltam
2015. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a négyes válaszoló irományából azt elemzem ki, hogy az első aktus után a férfiú bátrabb és jobban összejönnek neki a csajok? mármint beindul az ipar?

jobban fog merni egy csajjal a témát a szexre terelni? nem lesz ez a gát?

2015. ápr. 17. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen mert 1 után kíváncsibb lesz sztem aztán ki kell élje magát emiatt lehet az max h nem kezdenék szűzzel, de persze ha tetszene ez se lenne kizáró ok
2015. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én kiváncsi vagyok h milyen az első :D :)
2015. ápr. 18. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szűzként mondom, hogy megbecsülném azt a lányt aki megtisztelne engem a bizalmával. És nem hagynám el amiatt, mert kíváncsi volnék vajon milyen lenne egy másik lánnyal. Viszont ez emberfüggő. Egy pörgősebb, életvidámabb ember legyen az akár férfi akár lány, lehet, hogy elkezdene másfelé kacsintani a kalandvágy miatt.
2015. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!