Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy lány idősebb férfiakba szerelmes? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem új keletű dolog ez nálam, mert már korábban is volt, hogy megtetszett egy idősebb férfi, de ez egyre gyakoribb és most már kezdem magam hülyének érezni. Nem hiszem, hogy ez valamilyen "betegség" lenne vagy valami ilyesmi, mert az én korosztályomban is van, aki felkelti az érdeklődésemet, hogy így fogalmazzak, de nem is tartom ezt normálisnak. Jelenleg is egy kb. "ötvenvalahány" éves tanáromba vagyok szerelmes...olyan szempontból jó, hogy így az ő óráira többet tanulok és jó jegyeim vannak, de mivel a tanárom így elég sokat találkozunk, beszélnem is kell vele, paradox módon próbálom is kerülni az ilyen helyzeteket mert egyébként nagyon jól esik, örülök neki meg minden, de hülyén érzem magam miatta. Persze, nem mutatom ki meg nem próbálok közeledni felé vagy ilyesmi, de szerintem azért ezt egy kicsit megérzi az ember, bár remélem, hogy nem tudja... Nem is ő az első, és igazából ez az aggasztó.. Volt egy 40 éves "tanárom" is, a mai napig előfordul, hogy vele álmodok...amit szintén nem tartok egészséges dolognak. Írtam, hogy a saját korosztályomban is van, olyan aki tetszik meg voltam már szerelmes ilyen idős fiúba is, de valahogy olyan más. Ez a férfi olyan rendes, kedves, segítőkész meg minden, foglalkozik, törődik velem, odafigyel rám és ezek nekem nagyon jól esnek, illetve az is tetszik, hogy határozott és olyan biztonságérzetet ad, míg egy 16-17 éves fiú nem ilyen.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek ez mennyire elfogadható dolog, illetve hogy, akivel volt már hasonló az hogyan tudta ezt kezelni.

16/l


2015. máj. 17. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális! valaki a kövér nőkhöz vonzodik valaki a soványokhoz nem vagyunk egyformák
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, fogadd el magad azálmaiddal együtt! Nyugi! :)
2015. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez rajtad múlik,ha szereted,ez ellen nem tudsz mit tenni
2015. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én egy 14-17 éves korom között minden hónapban másba voltam szerelmes. Tanár, felsőbbéves, a helyi pap, szomszéd bácsi. Akárki. Aztán 18-19 éves koromra kinőttem és rájöttem, a korosztályomban is vannak értelmes egyedek. 23/N
2015. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Normális! Anno én is voltam szerelmes a tanáraimba, még ha nem is néztek ki tökéletesen, de a határozottság, és az, hogy már a saját lábukon állnak, vonzóbb volt :'D De ezt az ember a tinédzser korral kinövi :D
2015. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 M.B.2000 válasza:
0%
Apakomplexus
2016. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
42%
Lehetne egy tini végre belém is szerelmes..
2018. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!