Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Minden nap muszáj hosszan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap muszáj hosszan írogatni egymásnak fb-n, vagy tarthatok pár napos szüneteket?

Figyelt kérdés
Tinderen (ismerkedős aplikáció) megismertem egy lányt.Két napja facebookon beszélünk, de ma írta hogy szóbeli érettségikre kell tanulnia, tehát csak a vizsgái után (jövőhét vége) tudunk találkozni.Tehát a kérdés ,hogy ebben az ismerkedős fázisban (kevesebb mint 2 hét) még szükségszerű minden nap több oldalakat beszélgetni fb-n?

2015. máj. 27. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha raer akkor nem artana mert abbol latszik hogy erdekel teged.

18/L

2015. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy minden nap... én is itt rontottam el..2 hétig folyamatosan beszélgettünk nonstop, de tényleg.

Csak hát annyira jól elbeszélgettünk hogy ezt észre sem vettem.

Végül találkoztunk, hmm klappolt minden csak a neten mindent kibeszéltünk, így nem tudtunk újat mondani egymásnak.

Szóval,nem kell minden nap.

Én tanultam az esetből.

19L

2015. máj. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha a lány az érettségikre tanul, szerintem hagyd meg azt neki most elsőnek, fontos, hogy minél jobban sikerüljenek a vizsgák. Közben írhatsz neki, hogy mutasd, érdekel, de ne lógj mindig a nyakán.
2015. máj. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szükségszerű, igen
2015. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!