Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk, ha ő egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk, ha ő egy témára se tud reagálni?

Figyelt kérdés

Nagyonsok témát felvetettem már, olyan nem volt amiről 1 mondatnál többet írt volna.. kérdeztem azt is hogy mi érdeklni, de hát..

komolyan mondom fiú létemre még a sminkelésről is elbeszélgetnék vele, de arról se lehet...

nagyon átment riporkedésbe az egész, én kérdezek ő válaszol aztán tovább.. csak már elfogyott a kérdés

én 19/F é 17/L


2015. máj. 29. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ez így nem jó keres mást akivel jól elvagy
2015. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok goni lenni, de nem lehet, hogy a lányt nem érdekled? :(

Kicsit hagyd békén, ha szeretne beszélgetni veled, rád fog írni.

18/L

2015. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő ír rám folyton és találkozni akar megint velem, haverjaim is akik ismerik mondták rólam beszél, meg hogy kellek neki, tehát..
2015. máj. 29. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor más a helyzet. Élőben tudtok beszélgetni?
2015. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1x beszélgettünk még csak én eddig nem is ismertem, ő viszont látott többször azt mondta...

1x beszélgettünk egy ilyen 10 percet mikor egyik baráti társaságban volt, de utána mi mentünk tovább

2015. máj. 29. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eleve nem jönnék össze olyan lánnyal, akivel nem lehet beszélgetni.
2015. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lany felejtos...
2015. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Magadról mesélj neki, hogy mi van veled, mit csinálsz. Hátha eszébe jut valami és felhoz egy témát.

(Élőben szerintem amúgy könnyebb lenne megismerni és utána tudtok miről beszélgeni cseten is.)

2015. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!