Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak neki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

szóval volt egy baratom 10 honapig voltunk együtt de neki volt egy legjobb haverja es több idöt töltöt vele mind velem kb mindig miatta veszekedtúnk..mert peldaul mikor elmentem hozza a hetvegen ö kint beszeégetett haverjaval engem meg csak ugy ott hagyott mndegy volt hogy sirok e vagy nevetek..meg töbször mondot olyan dolgokat hogy fesem át a hajam meg hogy ha elkezdenek edzeni minden pasi rám mászna.. stb es sajnos mivel hülyevoltam át is festettem a hajam..de utanan a kapcsolatunk csak rosszabodot nem nagyon lehetet vele normalisan beszelgetni es többször mondtam neki hogy nem érzem hogy szeretne meg nem is nagyon biztam benne de nem tudom hogy miert es mondtam ha ez nem változik akkor szakitani fogok hát es nem változott semi én megváltoztam volna miatta is de mind egy akkor megmondtam neki hogy szakitok elvittem neki a cuccai es nem is akarta el hinni hogy szakitani akarok vele...es akkor lattam hogy valakivel ir irt kb 3 masik lánnyal es erre ideges lettem mert hogy hogy képzeli hogy mikor kb szakitunk ö ink más lányal ir és megkerdeztem hogy miért csinálja ezt velem mert hogy ez nekem faj erre azt mondta mert tudni akarta e azt hogy szeretem e és hogy feltekeny leszek e....és akkor anyi kivoltam borulva mondtam hogy nem érdekel hagyon békén és mikor télleg ésrevette hogy elmegyek akkor kezdet el bőgni és mondta hogy bocsásak meg neki de elmentem....ez volt 6 honapja most tegnap elhivot bolingozni azt mondtam neki hogy nem de mivel a testverem ott volt meg neki a baratja mondtam csak miattuk elmegyek nem is nagyon akartam vele beszelni aztan othagytak a tesomék minket és neki kellet engem haza vinni es akkor kicsit beszeltünk de csak hülyeségeket kérdezet hogy meg vannak e még a képeink meg minden és mikor elköszöntünk megkérdezte hogy el szeretnek e vele menni moziba vagy valahova én meg mondtam hogy nem tudom mág hat kb ennyi....

de nem tudom mit tegyek adjak neki még egy eselyt azok után amit tett? meg azt mondta hogy barátilag hát az én részemröl szerintem nem igazan lehet köztünk baratsag mármint hogy?



2015. máj. 1. 11:14
 1/3 To7ka ***** válasza:

A reakcióim olvasás közbe:

Kérdés: Ne.

Első pár sor: Jó buta voltál, ne.

- Ha ennyire leszarja valaki a fejed nem egyértelmű?

- Hogy lehetsz ennyire buta?

- Tudod mit, gyakorlatilag megérdemlitek egymást!


:D De teljesen komolyan. Az első ilyen marhaságánál otthagyod a francba, utána nem mész el vele bowlingozni, forgatsz helyette nyelvtan könyvet, nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy végül neki kell hazavinni téged, nem gondolkozol el a hülye kérdései után a mozin, és még végtelenségig lehetne sorolni...

Annyira egyszerű vagy, hogy tökéletesen megfelel számodra egy ilyen pasi:/

2015. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
ne haragudj, de szó szzerint hemzseg a helyesírási hibáktól, és így képtelen vagyok végigolvasni.
2015. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem Magyarországon nőttem fel így szerintem természetes hogy nem éppen perfekt a helyes

írásom..

2015. máj. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!