Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjak esélyt a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjak esélyt a férfiaknak, ha nem adnak nekem esélyt azzal, hogy kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
(Nem szeretnék privátokat, köszönöm.)
2015. máj. 5. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Kezdeményezést vársz el, de privátot nem akarsz? :D


Amúgy én néztem erről régebben egy videót, amiben arról volt szó, hogy igazából mindig a nő kezdeményez, ő küld olyan jeleket, amik után a férfiak utána "kezdeményeznek". Volt is valami kísérlet, 2 lánnyal, az egyiknek megmondták, hogy mit csináljon, amivel pasit lehet fogni, a másiknak meg nem és figyelték, hogy kihez mennek oda többen.

2015. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd félre a női büszkeségedet és ha senki nem kezdeményez nálad akkor kezdeményezz te. De ahhoz túl büszke vagy mi? :)
2015. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És te miért várod el a kezdeményezést, ha nem mutatod ki, hogy nyitott vagy az ismerkedésre, ha nem érezteted, hogy szabad az út? A nők túl sokszor várnak a csodára, és panaszkodnak, hogy nem kezdeményez náluk senki. Csak hát egyrészt nagyon sok a hülye nő, aki megalázza a próbálkozókat (ne adj' Isten, előtte még azért előadja a kedves kislányt, hogy annál durvább legyen a "poén), ami kétségtelenül elveszi az emberkék kedvét. Másrészt meg ha nem érzékelik azt, hogy igen, a nő is ismerkedne velük, nem ad "jeleket", akkor a legtöbben feleslegesnek tartják a kezdeményezést.
2015. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem tom. Ez nekem magas.
2015. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mik azok a híres "jelek"? Mindig mondogatják, de még soha nem mondta meg senki mit kéne csinálni (mosolygás nem segít, arra inkább csak elfordulnak, minthogy közelítsenek, azt kihúzhatjuk a listáról).
2015. máj. 5. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Tipikus hazai hozzáállás: elvárok mindent, de én nem teszek bele semmit. Így mit vársz?
2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most mondom: mondjátok akkor meg mit kéne tennem!
2015. máj. 5. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Nem olvastam el őket, de ez az első 3 találat amit a női jelekre dob a google. Amúgy ha kiírsz egy ismerkedős kérdést pár paraméterrel és pár napnyi beszélgetés után képet kérsz az illetőtől, akkor nem hiszem el, hogy ne maradna akkor is 4-5 kulturáltan kinéző jelentkező. :)

2015. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosolyogj az illetőre, szemezz vele, csavargasd a hajad, miközben a szemébe nézel, esetleg finoman nyald meg az ajkaidat, szerintem simán lejön az illetőnek, hogy tetszik neked. Ha pedig nem tök ismeretlennel akarsz ismerkedni, hanem valamelyest már kommunikáltatok, akkor legyél érdeklődő, kérdezgesd őt, dicsérd meg, kérj apróbb segítségeket, de finoman meg is érintheted beszélgetés közben a karját például, a szemébe nézel, és mosolyogsz rá, valószínűleg ebből is venni fogja az adást.
2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már mindent leírtak szerintem.
2015. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!