Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csaljam el a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csaljam el a kiszemelt fiú osztálytársamat randira?

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja, hogy felfigyeltem rá, és az idő haladtával egyre jobban tetszik. Haverom megkérdezte tőle régebben, hogy nincs-e kedve elhívni randizni engem, nemet mondott, de nem indokolta meg. Pedig én úgy érzem, elég szoros kapcsolatot sikerült már kialakítanunk egymással, az osztályból velem beszél a legtöbbet. De mégis úgy érzem, hogy ha csak szimplán elhívnám fagyizni suli után, nem menne bele és visszautasítana, ezt pedig nem akarom. Nagyon szeretem, és fontos Ő a számomra... 16 L

2015. jún. 8. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért is mondhatott nemet mert nem akarta bevallani vagy nem halotta rendesen a kérdést

holnap nyugottam hívd el fagyizni és ha belemegy akkor fagyizás után kettesben sétálva elmondhatod neki mit érzel vagy amit akarsz ;)

2015. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Tehát akarata ellenére akarod elhívni, jól értelek?

Ha szimplán elhívod fagyizni, az szerintem teljesen jó. Ha nemet mond, akkor hagyd. Kár erőltetni. 42f

2015. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem halotta a kérdést vagy többször visszakérdezhetett (velem is történt ilyen sajnos : ( )
2015. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már az első órán kérdezd meg és ha igent mond akkor csak ketten legyetek......
2015. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy hallotta a kérdést. Viszont szeretném neki megmutatni mindenáron, hogy mennyire jó lenne neki velem... De ugye, ha ezt így mondanám neki, megijedne, azt pedig nagyon nem kéne. Emiatt kellene valami másmilyen történet, ami miatt biztosan nem mond nemet a randira.
2015. jún. 8. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból: "megmutatni mindenáron, hogy mennyire jó lenne neki velem..."

ez kicsit önimádó és erőszakos is, ne haragudj. Még ha így is érzed, még ha nagyon tetszik is, ebben egyrészt nem lehetsz biztos, másrészt ha valaki túlságosan rá akarja erőltetni magát a másikra, az inkább taszító hatású. Tényleg nem bántani akartalak ezzel és tévedhetek is. Én inkább megpróbálnám kicsit kifújni a levegőt és figyelni arra, hogy ő mit akar, mert végül is úgy lenne szép, ha mindketten akarnátok, hogy együtt legyetek, vagy félreértem? Persze belül érezheted ezt, hogy ti milyen jól lennétek együtt, és talán valóban így is lenne, és ha így lesz, akkor az jó érzés is lesz valszeg, de ahhoz, hogy egyáltalán egy párrá váljatok, ahhoz egy egyenrangú és kölcsönös közeledés kellene. Az ő részét te nem játszhatod el. Ha jól értem. Persze van úgy, hogy egy fiú nagyon félénk, vagy nem tudja, hogy neki mi lenne jó, de azokon sem lehet így "segíteni" szerintem. 42f

2015. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a fiú mleeg szerintem
2015. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D komolyan úgy van beállítva ez a dolog, mintha a kérdező egy rámenős, levakarhatatlan személy lenne... Csak el akarja hívni fagyizni!:D kérdezö, nyugodtan hívd el, a fagyira ki mond nemet? Mondjuk ne fizess helyette, de ne is várd, hogy ő fizessen. Ha felajánlja, az persze tök jó :) de én a te helyedben nem mondanám MÉG el neki. Egyébként a haverod régen kérdezte meg, hogy elhívna-e. Lehet, hogy akkor még tényleg nem akart. Vagy csak nem a haverodddal akart erröl beszélni. Viszont ha veled beszél a legtöbbet, akkor valószínűleg kedvel, és ha kedvel, nem utasít vissza egy fagyizást. Bár, mint már írtam, nem a fagyizás közben vagy azután térnék rá a témára. Majd inkább a második fagyizásnál.
2015. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!