Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy nektek mennyire számít párkeresésnél, hogy a kiszemelt intelligens és okos legyen? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon.


21/F

2015. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Intelligencia az számít mindenképp.

Az, hogy okos azt pedig leírhatnád, hogy nálad miben merül ki.....ha abban h végig tudja játszani a legyen ön is milliomost akkor nem számít.

2015. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ugye viccelsz ezzel a kerdessel? Kinek ne szamitana? Szerintem meg a hulyek is szivesebben valasztanak ertelmes embert. Nekem nagyon szamit! Ha nalam hulyebb az illeto, akkor szoba se allok vele. 28L
2015. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell agysebésznek lennie, de annyira azért legyen intelligens, hogy beszélgetni lehessen vele. Sajnos ezzel már a lányok 80-90%-a kiesik. 29/F
2015. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2. Az okos kifejezést úgy érettem, hogy magas tárgyi tudással rendelkezik egy-két témában vagy netán többen, vagy esetleg szerteágazó és átfogó ismeretekkel rendelkezik sok témában, de mégsem magas szinten.

A kérdés amúgy azért merült fel bennem, mert annyi sok olyan kérdés van fent itt, hogy "a lányokat tényleg csak a pénz, meg az izom érdekli? Vagy a férfiaknak tényleg csak a külső számít?" De az intelligens, okos jelzőkkel nem igazán szoktam találkozni az elvárásoknál itt.

2015. máj. 27. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon fontos, és tinédzserkoromban is nagyon fontos volt.. ész nélkül a legjobb pasi is csak gumibaba. Nem az a lényeg, hogy agysebész legyen, hanem tájékozott, logikusan gondolkodó, éles eszű, jó problémamegoldó és legyen véleménye. Normális kapcsolathoz persze megfelelő mértékű érzelmi intelligencia is szükséges. 30N
2015. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Intelligencia alapvető és elengedhetetlen. A tárgyi tudást leszarom.
2015. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindkettő fontos. Legyen intelligens és művelt, legyen rálátása a világra, érdeklődjön egy csomó dolog iránt, amikhez valamennyire azért értsen is. Nálam ezek a dobogós "elvárások" között szerepelnek. Komolyan, semmi sem tud jobban lelombozni, mint következetesen rossz helyesírással írt mondatok, érdektelenség, motiválatlanság, műveletlenség, mindez az alapvető intelligencia (megnyilvánulása különböző élethelyzetekben, találékonyság, talpraesettség kérdésében) hiányával. Számomra semmi sem kiábrándítóbb ennél, és nézhet ki akárhogy valaki, lehet akármilyen gazdag, továbbra is kizáró tényező lesz nálam mindezek hiánya.
2015. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Chloroform, ha te magad sem vagy az, milyen jogon varod el mastol? :D

Kerdezo, szamit. Elegge fontos nekem ez, de nem is okossagot varok el, csak jozan paraszti eszet, gyakorlatiassaggal, persze intelligens legyen.

2015. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 PearlDiver ***** válasza:
49%

Amikor ezt a szempontot egyértelműen a külső tetszés elé helyeztem, az lett a vége hogy megcsaltak.

Ez nyilván egy eset, de azért nekem szar élmény volt. Síkhülye lánnyal nyilván nem jönnék össze.

2015. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!