Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ennyire fél vagy csak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Ennyire fél vagy csak nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Egy csajjal beszélek kb 2 hónapja az érdeklődés kölcsönös, ő is keres engem, én is őt.. volt, hogy három napon keresztül csak ő írt nekem, amúgy 16 éves, én 18. Eddig összesen 3 pasija volt, normális, falusi lány. Semelyik kapcsolata se tartott tovább 2hétnél, mert elv mindegyik srác ''csak azt akarta'. Egyébként tudni illik, hogy ez a lány a volt bnőm rokona( amúgy miután szakítottam a bnőmmel egyből keresett fb-n hogy mizu.. ez csak jó jel, gondolom amíg eggyütt voltunk addig nem akart keverni) éppenezért az elején nem tudta, hogy lehet-e valami köztünk az exem miatt, de nemrég aztmondta, hogy őt nem érdekli már. Aztán kíváncsiságból megkérdeztem tőle tőle, hogy szeret-e aztmondta, hogy lehet.. A találkát szervezzük csak ugye eddig neki suli volt, most kezdődik a nyárigyaxája, meg is érdeklődtem, hogy hogyan fog dolgozni, mikor találkozhatunk stb. Azt válaszolta, hogy még nemtudja.. amúgy a suli vége óta volt 1 hétvége, akkor mondjuk nem ajánlotta fel, hogy ráér és randizhatnánk.

Megkérdeztem tőle, hogy miért nem kérdez rá néha hogy mikor érek rá vagy valami.. aztmondta, hogy fél. Gondolom attól, hogy nem lenne közös téma, nem jönne nekem be stb.. Nemrég megkérdeztem tőle aztis, hogy ennyire fontos vagyok neki, hogy fél a randitól? Erre jött a válasz, hogy nem tudja igazából.. aztán elterelte a szót de amúgy aztmondta, hogy akar találkozni csak tényleg fél. Szerintetek akar látni csak halogatja, mert fél hogy elcsesz vmit vagy csak így próbál pattintani?



2015. jún. 15. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit tennék még hozzá, hogy érthetőbb legyen ez a suli időbe nem akar találkozni dolog, hogy 20km-re lakik és gondolom nem 1 órát akar velem lenni.
2015. jún. 15. 18:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos fél, hogy élőben más lesz, mint interneten. Lehet attól fél hogy élőben mégsem fog neked tetszeni.


Mindenképp rá kellene beszélned őt egy randira, a távolság pedig szerintem nem olyan nagy (nekem is volt olyan barátom akivel neten ismerkedtem meg és 50km-re laktunk egymástól, mégis találkoztunk, délután 2től este 7ig együtt voltunk).


Csak van neki a héten szabadnapja, amikor ráér, mondd meg neki, hogy nagyon szeretnél vele már találkozni és jó lenne ha szakítana rá egy kis időt.....lehet tényleg fél, bátorítsd, mondd neki hogy tök jó lesz:)

2015. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!