Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban voltunk x ideig. Már több mint fél éve véget ért, de azóta is beszélünk, jó viszonyban maradtunk.Az érzések elmúltak.Folyamat barátságról beszél, amit nem igazán értek, mert még egy kávé erejéig sem akar velem összefutni.Ha megbeszéljük az utolsó pillanatban mindig visszalép.Szerintem ebben nem lenne semmi rossz.Miért van ez?Esetleg volt valaki ilyenben?Én a barátaimmal szoktam találkozni:)
2015. jún. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki szakított kivel ? Tudja hogy csak barátilag tekintesz rá ?
2015. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem.Hát szerintem igen,tudja.Kettőnk közül inkább ő erőlteti ezt a barátságot.Ő keres többet, ő mondta azt, hogy még szeretné ha tartanánk a kapcsolatot.Én pár hónapig nem akartam találkozni, mert úgy éreztem kell idő, hogy leülepedjenek a dolgok, nálam is és nála is.Én úgy érzem ez megtörtént.De most meg falakba ütközök.Nyilván nem fogom erőltetni, csak akkor meg nem értem minek kell ezt előadni.
2015. jún. 15. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben lehet hogy fél attól,hogy fellobbanna nála némi érzelem ha találkoznátok..Kérdezd meg hogy mi a baja..Ezt csak ti ketten tudjátok megbeszélni
2015. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdezhetek én tőle bármit, felesleges.Most épp bicaj, most épp leesett egy atombomba:)Közben meg annyira "hülye", hogy nekem rinyál, mennyire unatkozik.Fene se érti ezt:)
2015. jún. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!