Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek vele össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés
Van egy lány es mar nagyon régóta ismerem, így kb ovi óta. Es nagyon tetszik. Amikor meg lat akkor mindig mosolyog, es jól el szoktunk lenni. Mar többen is mondták, hogy miert nem hajtok ra, miert nem járunk amikor olyan jol meg vagytok. De valaki meg azt mondta nekem, h nem akar velem összejönni mert nem akar egy barátságot egy kapcsolattal tönkre tenni. Es most mit csináljak? Van értelem ráhajtani? Minden este o jár az eszembe... En 15 éves fiú vagyok o 14 lány

2015. jún. 18. 22:17
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez a kapcsolat egy esélyt mindenféleképp megér. Azt tanácsolom viszont hogy előbb derítsd ki hogy te bejössz-e neki mert egy ilyen jó barátságot lehet hogy tényleg nem kéne eldobnod ha ez a vonzalom nem kölcsönös. Az a fél aki nem tudja viszonozni a másik érzéseit általában megijed hogy mit tehetne anélkül hogy a barátját megbántaná így eltávolodik tőle. Tapasztalat....

2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi honnan tudhatnánk? Növessz nemiszervet és légy férfi. Azért van a szád, hogy beszélj, hát kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol. Ha meg beszari vagy, akkor tájékozódj a közös barátoktól.
2015. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!