Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan fiú hívott randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú hívott randira, aki ugyan nem néz ki olyan jól, de kedves, aranyos, jókat beszélgetünk. De mindenki azt mondogatja, hogy túl ronda hozzám, teljesen elbizonytalanítanak. Jöjjek össze vele vagy várjak egy jobbra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi bajod lehet, ha összejössz vele?

Ha te a külvilágnak akarsz élni, akkor csak rajta és élj úgy ahogy a többi akarja.

2015. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy, hogy a többiek véleménye alapján választassz párt?
2015. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért ne szállj el magadtól ne mvagy te szerintem annyira szép :D
2015. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Várj jobbra. Szerintem a fiuk is jobbra vágynak, mint amilyen te vagy.
2015. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne válaszd, többet érdemel nálad!:)
2015. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha elbizonytalanodtál, és más felszínes emberek véleménye érdekel, akkor hagyd inkább békén!!!
2015. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bekaphatja, aki elbizonytalanít. Nem ők mennek randira, hanem te. Sosem értettem, miért gondolják úgy egyesek, hogy beleszólhatnak, presszionálhatnak, minősítgethetik az ember jelöltjét.

(hacsak nem áll fenn valami különleges veszély)


Szóval ha nem jön be eléggé a külseje, ne jöjj vele össze. Ha viszont igen, akkor ja, találkozz vele.

2015. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

ezt legközelebb inkább a tini kapcsolatokhoz, ahova való...


normális felnőtt ember nem az alapján választ párt, hogy mint mondanak a haverok, hanem, hogy neki mi jön be.

2015. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha így állsz hozzá, szerintem hagyd a fenébe.

Szerintem mindenki megérdemli, hogy a PÁRJA SZEMÉBEN a legszebb férfi/nő legyen a világon!


22/L

2015. máj. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát jól felidegelt ez kérdés!


Gondolom az a sok mindenki aki mondogatja azok a kanos srácok akik meg akarnak dugni vagy a barátnőid akik inkább meghiúsítják más boldogságát azért mert nem akarják, hogy jobban érezze magát mint ahogyan ők magukat, te pedig még hallgatsz is rájuk... Önálló véleményed nincs?


Ha nem tetszik akkor a randin közöld vele, esélytelen, hogy kapcsolat legyen a dologból. Úgy látom te kizárólag mások szavai vagy véleménye alapján élsz, nem véletlen, hogy ezt is itt kellett megkérdezned mert a kis eszeddel semmi értelmeset nem tudnál kisütni.

2015. máj. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!