Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi hívja fel a figyelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi hívja fel a figyelmeteket, milyen külső/belső tulajdonságok ösztönöznek arra, hogy elhívjatok egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságoktól érzed azt hogy " igen,őt meg kell ismernem!"

Képeket is küldhettek:)


2015. jún. 19. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az arc és mosoly sokat számít. Belsőket meg mindenki tudja hogy mi kell neki. A mellméret nem számít, a kicsi-közepeseket szeretem. remélem jó választ adtam :D
2015. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen kedves meg figyelmes :) fogadjon el olyannak amilyen vagyok , legyen szép , értelmes , ha okos az mégjobb de nembaj ha nem einstein , kép ha kell akkor irj privit :)
2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen visszafogott, szerény, ha valaki vagy valami érdekli akkor mutassa ki, vagy mondja ki. Ne játssza meg magát.

Az se érdekel, ha úgy néz ki mint aki most kelt fel és nem aludta ki magát, mert a kicsit vadócosabb csajok jönnek be, pláne ha kicsit bevállalósak is.

Amit nem csipek az a nagyképűség, flegmaság, nagyravágyás, és az apuci pici lánya stílus, az én vagyok a kiskirálylány minden körülöttem forog.

2015. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten emberfüggő. Ha tetszik neked valaki nyugodtan kezdeményezz, szerintem ne változtass magadon csak azért, hogy xy elhívjon randira.

Ha nem magadat adod akkor félreismerhetnek és hosszú távon nehezen fog tudni működni a kapcsolat.

Ha inkább rövid távú dolog érdekel akkor a külsőre érdemes energiát fordítani, az sok figyelmet vonz ha valaki kicsi erősebben/jobban sminkel és nyitottabb vagy feszesebb ruhát hord.

Szerintem a kettő közt van egy egészséges középút, a külsőddel annyira törődj csak, hogy esztétikus legyen és te magad kellemesnek érezd ahogy kinézel. A belső tulajdonságokon nem tudom, hogy lehet-e változtatni. A legtöbb fiút zavar ha egy lány hisztériázik, de ez gondolom abból a szemszögből teljesen más. A fiúk sokszor kevésbé intelligensek érzelmileg, ha valamit nem értenek maguktól ne légy rájuk mérges, inkább mondd ki amit gondolsz. Remélem segítettem.

19/F

2015. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,ment a zöld kéz!:)
2015. jún. 19. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!