Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves fiúk, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk, ti mit kerestek egy lányban?

Figyelt kérdés
Magasság, személyiség, külső tulajdonságok, minden érdekel :) illetve egy kapcsolatban mi a fontos nektek?
2015. jún. 21. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy lánynak nem kell túl magasnak lennie, előny, ha alacsonyabb. A "másik felemet" keresem benne, akivel lehet egész éjszakákat átbeszélgetni, sokat nevetni, mindig láthatom rajta, mit érez éppen, nem játsza meg magát. Ha esetleg probléma van, tud nyíltan beszélni róla, törekszik a megoldásra. Nincsenek önértékelési gondjai, tudja befogadni, és viszonozni a szeretetemet.
2015. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Kezdetnek legyen korban hozzám illő,pesti és legyek neki én is szimpi.

Na ezzel már rendesen leszűkítettem a kört.


Számomra a humor. Legyen egyben haver is,tudjak vele nevetni.

2015. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külsőre inkább csak preferenciáim vannak, másban is meg tudom látni a szépet. :D

Aránylag magas (ilyen 170 már bőven jó), inkább vékonyka, bár egy -> kicsi <- felesleg elfér ;) haj és szemszín kb. mindegy, amíg a hajad ápolt, tiszta, meg mondjuk nem vagy nagyon kancsi :D. Szemöldök marad, ne borotváld le és ne fesd vissza, a túl vékony is hülyén néz ki, szerintem a legjobb ha nem csinálsz vele semmit, csak középen kiszeded h mondjuk ne érjen össze :D. + Egy szép mosoly ^_^


Belső tulajdonságok: Ha intelligens, okos vagy, az rengeteget emel az értékeden a szememben :) humor is egy nagy jó pont, de azért az nem jó, ha elröhögsz mindent. Az sem baj, ha csendes, visszahúzódóbb típus vagy, sőt, sokkal inkább legyél ilyen, mint egy ilyen nagyszájú hülyeleány :)


Egyelőre köbö ennyi jutott eszembe ha valami még érdekel kérdezz :D


20/F

2015. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja meg hát az ápoltságot nem írtam oda, mert hát az azért elég alapvető, hogy mondjuk minden nap lefürdesz, nem bűzlesz meg nincsen fél köbméter kosz a körmöd alatt.

Borotva használata javallott :D

2015. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első leírta ugyan azt amit én írtam volna, ha nem ő írja először. Viccet félretéve. A másik felemet. Legyen aranyos, nőies, legyen olyan, aki el tudja terelni a figyelmemet erről a mocskos világról. 18f
2015. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint már írták előttem, legyen aranyos, kedves, megbízható, és ami nekem nagyon fontos: mindig őszinte... utálom, ha egy lány mellébeszél, nem szeretem a titkokat, szeretek mindent megbeszélni a barátnőmmel. Legyen társ kisebb-nagyobb problémák megoldásában, és érdekelje az is, hogy éppen mi történt ma a munkahelyen/iskolában. Lássam rajta, hogy valóban velem akar lenni.

Külsőségek, amiket kértél (nincs ideálom, úgyhogy kb a saját barátnőmet írom le):

-százötvennéhány centi magas

-személyiséget azt hiszem taglaltam

-külső: van smink, józan mennyiségű

-pont kellemes, tenyérbe illő mellek

2015. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!