Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Melyek azok a tulajdonsá...

Fiúk! Melyek azok a tulajdonságok amit legjobban kerestek egy lányban?

Figyelt kérdés

És melyik az a 3 tulajdonság ami kiváltképp zavar titeket?

A válaszokat köszönöm, :-)


2014. aug. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami jó, ha egy lány úgymond "aranyos". Ez egy ilyen nem körülírható dolog, olyan, mikor valaki egyszerre kedves, barátságos, vidám stb.


Ami iszonyatosan nagyon zavar egy lánynál, ha öntelt, flegma. Illetve ha ápolatlan.

2014. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
hűség
2014. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami jó: okos,aranyos,kedves,hűséges


rossz: ne bulizzon,ne igyon,ne legyen hisztis,ne legyen plázacica(szoli,2kg smink)

2014. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom belső tulajdonságokra gondolsz. Nálam ,amit fontos : legyen hasonló érdeklődésű, intelligens, kedves, vidám.

Zavar: beképzelt, érdektelen, túlságosan befolyásolható.

2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Talán igen a legfontosabb, hogy aranyos legyen. Ebben benne van, hogy kedves, barátságos, akkor is meghallgat, ha valójában egyáltalán nem érdekli mit mondasz :D Számomra nagyon fontos, hogy a hűség és az egymás iránti tisztelet is teljes mértékben meglegyen.

Illetve nagyon fontos szerintem, hogy egy agyi szinten legyen a párocska :)

A külső ezek mellett eltörpül. Persze nem azt mondom, hogy csimbókokban lógjon a haja és 120 kilót nyomjon, de a külső másodlagos.

Ami a legjobban idegesít, ha a nő BIZONYTALAN és nem tudja mit akar. A kétszínűség is szerintem népbetegség lehet egyes nők körében, na és a pletyka... egyik alapja, hogy bízzak benned az, hogy megosztunk egymással szinte mindent.

2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretem ha bizonytalan, mindenben és kikéri a véleményem

Aranyos kedves, szeret nevetni, visszafogott, kicsit szégyenlős, nem iszik, nem cigizik

2014. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző. akkor én a te eseted vagyok,mert pont ilyen vagyok amit leirtál ,)
2014. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!