Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem ertem mi van. Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem mi van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel fem ev szunet utan megint beszelgetunk talalkozgatunk kavarunk tegnap smaroltunk meg osszebujtunk minden de ma szinte alig beszeltunk meg nem volt tema es egy parszor ez mar elofordult....es ez borzsaszto erzes mert en nagyon szeretnek vele lenni csak egyszeruen nem ertem az ilyen napokat mikor vagy egyaltalan nem beszelunk vagy vagy csak nincs tema. Mert mikor minden jo akkor uvy erzem boldog vagyok 17/L
2015. jún. 21. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
menjetek el valahova vagy kérdezd meg van e valami baja
2015. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En mennek csak nem en akarok talit kerni mert nem akarom hogy lassa menyire kell o nekem
2015. jún. 21. 21:56
 3/8 norbi544 ***** válasza:
Pedig pont azt kéne, hogy lássa.
2015. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es akkor hogy utaljaknra hogy mondja el mit gondol vagy mit akar
2015. jún. 21. 22:43
 5/8 norbi544 ***** válasza:
Valahogy megfejtettem. Szerintem kérdezd meg, hogy akar e kapcsolatot, vagy nem...
2015. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke majd valahogy megorobalom
2015. jún. 21. 23:00
 7/8 norbi544 ***** válasza:
Ha nagyon nem tudsz mit kezdeni, írj privátot.
2015. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okes koszi:)
2015. jún. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!