Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » LÁNYOK! Miért inkább a páwák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Miért inkább a páwák jönnek be nektek, a normális kinézetű, okos srácok helyett?

Figyelt kérdés
Számomra ez érthetetlen.

2015. jún. 19. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor én nem vagyok lány? :3 mer nekem egy normális kinézetű okos srác jön be :DD
2015. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a normálisak tetszenek! :) Más dolog, hogy sehol sem találok.
2015. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jó ezt olvasni,de ez csak kettő,mi van a másik 5

millióval?...

2015. jún. 19. 00:30
 4/18 anonim ***** válasza:
bárhol vannak olyan lányok. csak nyisd ki a szemed ;) és ezt most nem úgy értem hogy csak a külsejüket nézd és ha ri*ancos akkor ő a pávákat szereti....hanem ismerd is meg aztán dönts! :)
2015. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én barátom teljesen átlagos kinézetű, (szerintem mondjuk rohadt helyes de nem mindenki gondolja így) és nagyon okos:). Mondhatnám úgyis hogy antipawa :D. Kedves, aranyos, vicces és nagyon szeretem^^.
2015. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4 A lány ismerőseim(akikről tudok elég sok mindent)90%-ának a páwák jönnek be.

És nem 1 meg 2 lány ismerősöm van...

2015. jún. 19. 00:35
 7/18 anonim ***** válasza:
én nem bírom a páwákat de nekem inkább a rockerek jönnek be vagy a szőkék
2015. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj attól hogy kinézetre bejönnek sok lánynak, attól még ramaty barát lenne belőlük egy kapcsolatban....mert ahhoz értenek hogyan csípjék ki magukat sukár gyerekesen, de ahhoz már nem értenek hogyan kell rendesen bánni egy barátnővel...pl van olyan hogy külsőre bejön egy srác, de nem járnék vele, mert látszik rajta hogy nem a tartós kapcsolatok híve... ez ugyanolyan, mint amikor ti, fiúk nézitek a plázacicákat hogy "hú de megfektetném", de nem járnátok vele, mert leri róla hogy egy ribi...
2015. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezt látná drága exem azt hinné, hogy én írtam ki xdd


Amúgy meg rengeteg lány jobban kedveli azt, ha van eszed is, nem csak a szád nagy :)

2015. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En mar tobb mint 3 eve vagyok egyutt egy normalis,intelligens es vicces ferfival. Aki ugy is nez ki mint egy ferfi.

18/L

2015. jún. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!