Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a traktoros, vagy a mezőgazdaságban dolgozó srácok? Vagy inkább parasztnak tartjátok őket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne tartaná parasztnak, ha egyszer a parasztnak ez a dolga?
2015. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát lovas lány vagyok és így nézve nem:)

Előtte elég bénának gondoltam...

2015. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindig ezzel jönnek elő, hogy paraszt vagyok mert traktorozok, ez a szakmám is, meg, hogy itthon jószágokat tartunk stb.. Csak nem értem, hogy ezzel mi a bajuk egyes lányoknak.
2015. jún. 2. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi bajuk lehet vele. Vannak parasztok, akik többet keresnek és jobban élnek, mint mások, munkának meg az is munka.
2015. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel én városi vagyok, ezért tőlem távol állnak. Volt kapcsolatom falusi, mezőgazdaságban segédkező fiúval, két teljesen külön világ voltunk. Érdekes volt egyrészt, mert különböző szokások, izgalmas volt hetente-havonta egyszer őrizni vele a teheneket, lovakat hajtani, istállóban szénát pakolni, stb. De hosszútávon nem tudnám elviselni, hiszen nem egyezőek az igények, a célok, a szokások.

De ettől függetlenül nem nézem le őket!

2015. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha nem te akkor ki csinálja meg ezeket? Majd a városiak akik félnek egy csere bogártól?! Nekem pl nem taszító én bírnám a lovak hajtását tehenek hajtását tehenek hajtását lovakkal..stb.
2015. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnák, hogy egy használt traktor is drágább mint egy új bmw... :D
2015. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! :D De csak a traktorosok, a többi mezőgazdaságbeli nem vonz.
2015. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Életem legjobb párkapcsolata egy ilyen férfivel volt. Benne érezetem igazán a férfiasságot, erőt, a munkájából eredendően a kitartást, állatok szeretetét. Én városban panel lakásban élek, modellkedek, irodai munkát végzek, volt pár pasival dolgom(gazdag, kigyúrt..), de csak is egy ilyen férfi mellett tudom elképzelni magam a jövöben. Számomra ez az igazi élet, ilyen az igazi férfi és ezt ő mutatta meg nekem. Istenem lassan 4 éve volt, de a mai napig beleborzongok. <3
2023. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!